Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 A kérdező kommentje:

30 Nem, mint irtam hogy vegyem rá a férjemet hogy adjon többet vagy h segítsen ebben?

A kenyeret mivel helyettesitsem? Ha csak magában ennék felvágottat pl csirkemellsonka akkor nem elég belőle 2 szelet mint a szendvicsre. Tudom hülye szokás ...de 28 éve így van. A többit igyekszem betartani. Várom a vírus véget is mert ki akarom vizsgáltatni magam, párom is néha cseszeget, de múltkor mikor ittjon volt egésznap szó szerint mellettem ő is megállapította, hogy : nem is eszel sokat... Játszótérre járnánk de a múltkor elzavartak minket ( többen voltunk ott) mert elvileg a vírus miatt az is le van zárva. De majd próbálkozunk még, bezarva nem a legjobb.

2021. márc. 16. 13:00
 32/109 A kérdező kommentje:

Bevallom azt hittem többen vagyunk iylen/ hasonló helyzetben .....

de tévedtem.

2021. márc. 16. 13:05
 33/109 anonim ***** válasza:
85%
Kenyeret semmivel se helyettesítsd, egyél zöldséget a csmell sonka mellé.
2021. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
30%
Ritka az ilyen rossz házasság, hála Istennek. Normális esetben a 2 fél egymást támogatja a céljai elérésében, nem pedig gátolja. Normális esetben nem könyörög a nő a férje pénzéért, hanem közös bevételük van, amihez ugyanakkora joggal nyúlnak hozzá. Normális esetben senki sem érzi magát utolsónak sorolva a családjában, akár szülő, akár gyermek.
2021. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 A kérdező kommentje:

33 Nah, ez gond akkor. Nem veszünk Olyan sok zöldséget, ami így ilyen formában kellene ha a kenyeret azzal kellene pótolni.


34 Már leirtam de elismétlem hátha elkerülte a figyelmed , nálunk nincs semmi gond más téren, de ezt a fogyókúra dolgot egyszerűen nem akarja /tudja érteni. Hiszen ő olyan aki este 10 kor tortát eszik aztán a hasa totál lapos. A pénzt mindig!! Fogyokúràtól függetlenül ő osztotta be, ciki nem ciki de jobban ért hozzá mint én.

Annyi, hogy most lett olyan pont amiben nem értünk egyet és amit valahogy nem tud megérteni. Vagy a másik opció ami lehet , amit anyukám mondott, lehet szégyelli megmondani , hogy nincs annyi pénzünk.... minden drágult stb.

2021. márc. 16. 13:19
 36/109 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek vegyetek egy olyan triciglit amit egyedül is tud hajtani, de ha elfarad, akkor becsatolod a gyereket, rászerelsz a járgáyra egy rudat, és tolhatod.

Vagy magadnak kérj egy női bicajt, és azután szereled fel a gyereked bicaját.

Vagy gyerekülés, összecsukható kis létra és a gyerek emelgetés nélkül tud be meg kiszálni.

Nem zöldeket beszélek, éltem hollandiában, ott is sok anyuka megoldotta ezekkel a variációkkal a 1,5+ éves gyerekének a szállítását.

2021. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
84%

A 36-os vagyok. A kenyeret helyettesísdt tortilla lappal, azt otthon is könnyen ellehet készíteni, de a boltiban is van teljeskiörlésű is.

Én nem diétázom, de nagyon szeretem pl tortilla lapba tenni a felvágottat, sajtot és forró serpenyőben megpirítani.


Vagy tegyél bele zöldséget, joghurtot, csirkemell sonkát és úgyis eheted.

2021. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
80%

37.


Ennyi erővel kenyeret is ehetne, nagy különbség nincs. :)

2021. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 A kérdező kommentje:

37 Köszi azt pont szeretem is.


38 De valamivel pótolni kell, magában két szelet sonka és egy db Paradicsom szerintem elájulnék ennyitől. Az meg , hogy kilószamra vegyem, tényleg nem fér bele.

2021. márc. 16. 13:50
 40/109 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni akarsz, nem lehetsz mindig jól lakott. Amúgy 2 szelet sonka, mellé 2 szelet sajt meg egy fél paradicsom, 2 karika uborka vagy paprika teljesen jó reggelire.
2021. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!