Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 A kérdező kommentje:

40 Kinek mi, én ezt nagyon kevésnek érzem, pedig nem vagyok egy zabagép. Egyszer csinaltam 500 kalóriás étrendet, kórházban kötöttem ki tőle .De hát akkor 19 voltam más se érdekelt csak hogy fogyjak bármi áron.



Bocsi egyre nem feleltem, a triciklit meg fogom próbálni ha azzal tudna jönni az jólenne, de a kis motor se nagyon érdekli.

2021. márc. 16. 13:57
 42/109 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van rengeteg dolog amit nem ehetek. És úgy főzök, hogy én is ehetem meg a párom is. Te csak kifogásokat keresel, férjed meg nokomment
2021. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 A kérdező kommentje:
42 A család és az anyagi helyzet mióta kifogás? Férjem a kenyérkereső, én GYED-en voltam, a bölcsőde hiánya miatt vissza sem tudok menni, de ha lenne felügyelet akkoris a vírus mizéria miatt nincs szükség a munkámra. Basszus, itt mindenki milliomos? Mondtam először a gyerek dolgai, aztán a férjem és én.... és ebből nem telik extra dolgokra , aki jàr boltba tudja milyen drága lehet minden, akár a hús, de a zöldség és gyümölcs mégjobban! Ami a szemére vethető hogy legalább heti 2-3 alkalmat hagyhatna nekem mozgásra de ha egyszer nem hagy mit tegyek? A gyereket nem hagyhatom otthon egyedül mert nekem épp futnom kellene.
2021. márc. 16. 14:09
 44/109 anonim ***** válasza:
83%

43.


Akkor kövér maradsz,ez van.

2021. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 A kérdező kommentje:
44 Kösz a jóindulatot , viszont hasonló jókat.
2021. márc. 16. 14:15
 46/109 A kérdező kommentje:
Más nem ha sikerül elmennem dolgozni biztosan fogyok majd, az egész napos talpalás megteszi a hatásàt. Anno is megtette, de ugye veszélyeztettt terhesség és itthonlét az elég lazaság.
2021. márc. 16. 14:16
 47/109 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, te tenyleg mindenre talalsz kifogast.

Akkor, hogy a te etrendeddel eljek:

2 szelet sonkas szendvics helyett, egyel meg reggelire FEL szeletet.

Gulyaslevesbol hagyd ki a nokedlit magadnak.

Ha nem tudod megvaltoztatni az etrended, akkor valtoztasd meg a mennyiseget, amit eszel.

2021. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
82%

“ tthonlét az elég lazaság.”


Ha ekkora lazasag van otthon, akkor miert nem emeled fel a s•gged, es tornazol egy kicsit?!????

Ha meg munkaba mesz, akkor meg mar az lesz a kifogas, tudjuk mar....

2021. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
83%

44.


Nézd ha nem valtoztatsz a táplálkozasi szokásaidon akkor kövér maradsz. Ez nem rosszindulat hanem tény.

2021. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 A kérdező kommentje:

47 Ezt csináltam eddig, hogy lentebb vettem az adagokat, de nem segített...vagyis egyenlőre nem.


48 Nézd, kinek mi, én pincérkedtem sokszor 12 órában alig ültem le , és jó ha 10 perc állva bekaptam valami kaját ami épp volt. Ehhez képest az itthonlét, a nyugodt reggeli, stb nekem lazaság.

2021. márc. 16. 14:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!