Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
 71/109 A kérdező kommentje:
Uristen mennyi kötekedő ember van itt, ezt itthon eszi ezen kívül vesz magának!! Nem itthonról viszi mert nem megoldható a hűtés/ melegítés.
2021. márc. 16. 14:52
 72/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem alszik a gyerek délután? Akkor pont lenne 1-1,5 órád mozogni. Én rendszeresen vigyázok egy 2,5 évesre. Délelőtt felpakolunk, és elmegyünk egy 2 km-re lévő játszótérre, őt egy nagyobb sportkocsiban tolom. Ez már 4 km aktív séta, plusz a játszótéren való rohangálás. Ha ebéd után nem alszik el az ágyában, akkor be a kocsiba és sétálok vele egy órát, akkor biztos elalszik. Délután vissza a játszótérre. De bent is egy csomó aktív dolgot csinálunk. 9 órát vagyok vele, estére a fitbitem általában 10 km mozgást, és 80-120 aktív percet mutat.
2021. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ha otthonról vinne, kevesebbe kerülne, de akkor tudna adna több pénzt. De gondolom ez sem opció
2021. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 A kérdező kommentje:
72 Fél órát ha alszik, általában addig szoktam el mosogatni. Igy vele mozgok azért valamennyit , jatszunk együtt bent is, játszóra kimegyünk néha azt szereti. Remelem majd később nagyobb kedve lesz sétálni mert így elég nehéz nem csak a mozgás miatt hanem bárhova menni is vele.
2021. márc. 16. 14:55
 75/109 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy repat meg paradicsomot is számolgatni kell minek gyerek..na mindegy

Szerintem alapbol diszfunkcionális az egesz. Mi az hogy te vagy az utolsó mindenbe? Meg a paradicsom drága de a ferjed este tortat eszik? Nem csak magadon kene spórolni

Sokan adnak tanácsot hogy hogy cipelje a gyereket magával, de baszki nehogymár hetente legalabb 1x ne tudjon az apja vigyazni arra a gyerekre. Gondolom fejben is jól jönne a kikapcs a kérdezőnek. A kaja rész hát megoldható, egy atlag színvonallal de ha ennyire számolgatni kell a kajat nagyon alatta éltek. Lehet egyébként találni olyan diétákat a neten ahol nem extra alapanyagokból kell étkezni. Pl főtt tojást stb lehet enni.

Az 500 kalorias etrended konkretan életveszélyes..

2021. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 A kérdező kommentje:
73 Nem tudja hova tenni, leirtam nem megoldható a hűtés/ melegítés.Mivel lenne olcsóbb, ha én veszem meg a zsemlét, felvàgottat előző nap, mintha ő venné meg aznap ( akkor legalább friss, és nem tegnapi)
2021. márc. 16. 14:57
 77/109 anonim ***** válasza:
Fizikai munkával ilyen sz-rokat eszik ebédbe, mint zsemle, felvágott? Tápértéke 0, azért zabál este tortát.
2021. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 A kérdező kommentje:

75. Korábban jobban ment, de mostanra minden jóval drágább lett. Úgy látszik ez csak nekünk észrevehető, és mindenki más milliomos. A tortát úgy kaptuk egy szülinapi buliról , nem én vásároltam. A gyerek szülinapjára vettem csak. Igaz, én magamon spórolok de a gyerekemnek mindene meglegyen!! Aztán a sor végén vagyok és addigra elfogy a pénz.


Már nem csinálom azt az 500 kalóriást, 19 voltam akkor, és konkrétan kórhàzba kerültem miatta.

2021. márc. 16. 15:01
 79/109 A kérdező kommentje:

77 Miért mit tud venni ami egyszerű , gyors és nem többezer? Majdnem minden kollégája ezt eszi.

A tortat kaptuk egy szülinapi buliról, nem szoktam tortákat venni itthonra.

2021. márc. 16. 15:02
 80/109 anonim ***** válasza:
100%

78.


Ha mindig magadon sporolsz kövér maradsz sajnos. Változtatás nélkül nincs változás.

2021. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!