Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
 51/109 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezonek ment nem a 44esnek bocs. :)
2021. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 A kérdező kommentje:
Változtattam, csökkentettem az adagokat de ez eddig nem vált be.
2021. márc. 16. 14:28
 53/109 anonim ***** válasza:
100%

“ Nézd, kinek mi, én pincérkedtem sokszor 12 órában alig ültem le , és jó ha 10 perc állva bekaptam valami kaját ami épp volt. Ehhez képest az itthonlét, a nyugodt reggeli, stb nekem lazaság.”



De nem erted, hogy ez csak rajtad mulik??? Akkor lesz laza, ha TElazava teszed.

Ha leulsz masfel orara tv-t nezni, ahelyett, hogy tornaznal tv nezes kozben pl.

Ahogy az is, hogymit es mennyit eszel.

Ez mind TE rajtad mulik.

2021. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 A kérdező kommentje:

53 Basszus, ha itthon májkrém van és kenyér akkor hiába akarnék én tonhalsalátát enni! Nem rajtam múlik hanem 600 Ft egy tél tenyérnyi konzerv... ez nagyban anyagi kérdés. Mert az hogy nem 2 húst eszek hanem egyet az nem segített.


A gyerektől nem sok időm van, bármibe kezdek hív játszani , húz , anya annnyaaaa.... ezért lenne jó ha el tudnék jàrni inkább. Mert így ő rà figyelek.

2021. márc. 16. 14:32
 55/109 anonim ***** válasza:
100%
Ma már minden infó elérhető a neten az egészséges etrendrol fogyasrol. Szánd rá az időt olvasgass.
2021. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne extra cucc? Sima rizs helyett barnarizs, tészta helyett tk tészta, kb 200forinttal drágább. Gyümölcsöt, zöldséget amúgy is kell enni.

Millió praktika van, amivel kalóriaszegényebb egy étel. Nem kell otthonra cukor, sima liszt, csoki. Helyette zöldség, gyümölcs.

2021. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:
55 Olvastam, épp ezért olyan elkeserítő. Nemcsak a háborúhoz hanem a fogyókúrához is pénz pénz pénz kell. Mert az hogy fél adag gulyást eszek vagy fele adag húst ez nem vált be....
2021. márc. 16. 14:35
 58/109 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kell tonhalkonzerv? Csinálsz rántottát gazdagon kevesebb sárgájával, teszel bele gombát, paprikát,ami van otthon és max 1 szelet tk kenyér. Ez miért lenne drágább, mint a felfújt lisztes zsemle meg a májkrém?
2021. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 A kérdező kommentje:
56 Éppen Ezek ami drága ,én sokszor csak a gyereknek veszek gyümölcsöt , magunknak jók az egyszerűbb, olcsóbb ételek. Vagy csak itt ahol én élek drága ennyire ezek a dolgok?
2021. márc. 16. 14:38
 60/109 anonim ***** válasza:
51%
Én inzulines vagyok, tejterméket nem bírom és mégsem lett több a kajapénz, mint előtte. Párom is ezt eszi. Gulyásba tk lisztből van csipetke, nem eszünk mellé kenyeret pl. Ha ő akar valami olyat amit nem ehetek megfőzöm neki, de én is csinálok menteset magamnak. Minden amit főzök cukormentes, lisztmentes, tejmentes és még él a férjem is, pedig fizikai munkát végez. Mondjuk nem is fillérb-szó, hogy mennyibe kerül egy kiwi, mégha ő nem is eszi meg.
2021. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!