Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 A kérdező kommentje:
Hogy vegyem rá, hogy többet adjon? Nem elszórni akarom.
2021. márc. 16. 12:00
 12/109 anonim ***** válasza:
91%

Remek házasság lehet, megfontolt gyermekvállalással...

Menj el dolgozni és lesz miből vásárolnod, ha a férjeddel nem tudsz kommunikálni.

2021. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
17%

Engem sem venné rá a diétás kajára.

Többet adjon.

Kérj többet.

Mennyit kapsz? Milyen időközönként?

Annyira nem drága a diétásabb kaja sem. Mit akarsz enni? Mikor van otthon a párod?

Nem muszáj neked azt megenned amit ő. Olyan nincs.

2021. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 A kérdező kommentje:

12. A házassággal nincs gond, a gyereket is imádja. De ezt a részét nem fogja fel, mert ő az aki este 10 kor tortàt eszik és ugyanúgy meg sem látszik rajta. Nem érzi àt a problémát.

Dolgozni nem opció, 2 éves a gyerek és itt nincs bölcsőde.


13 Havonta és nem fixet ad , mert neki sem fix a bevétele. Sőt ha együtt megyünk nagyobb bevásárlára pl Auchanba akkor irányít , szól. Első a kötelező dolgok aztán a gyerek aztán ő és utoljára jönnék én de legtöbbször itt már nem marad pénz.

Hogy érted azt hogy nem muszáj azt ennem? Azt kell amire telik, én szeretem a salátákat is meg a grillezett csirkemellet, vagy a paradicsomot , uborkát de ezek egyiksem olcsó. Utoljára következem a sorban és nem könnyű így.

2021. márc. 16. 12:17
 15/109 A kérdező kommentje:
Példa: Ha gulyásleves van itthon akkor azt kell ennem,mert nem jut arra, hogy rendeljek vagy készítsek egy görög salátát. Nem a konkret ételek a lényeg hanem az elv.
2021. márc. 16. 12:19
 16/109 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ez nem egy jó házasság... neked pedig semmi kreativitásod nincs.

Írd már le egy átlagos napi étkezéseteket, segítek.

2021. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor gulyásleves. Nokedlit ne egyél, marhahúst keveset. Főtt répától és a fűszeres létől nem fogsz hízni. Szórj rá egy kis szezámmagot, segíti az emésztést és finom is.
2021. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
76%

Hogy értem? Ne egyél olyat ami hizlal. Ma például milyen kaja van otthon?

Egy salátát meglehet venni.

Én szalonnás vagyok. Imádom. A párom nem. Azt eszik amit akar. Hol könnyebb kaját főz, hol nehezebbet. Képletesen. A nehezebből, a szaftosabb dolgokat én eszem meg. Ő inkább a köretet. Vagy , hogy magyarázzam.

Salátát, paradicsomot, uborkát stb én is szeretem. Ha ilyenek vannak, akkor eszek mellé szalonnát, kolbászt. A feleségem meg amit akar.

Szoktunk sétálni, kerékpározni stb.. Nem sír, hogy jajj nem sétál mert...

Sétálj a gyerekkel. írtam már. Először csak kicsit. A gyerek is megszokja. Lassan emeld a távot. Ha van udvarotok, akkor légy vele ott stb...

Ezer meg ezer módja van az otthoni mozgásnak is. Rövidtávon, pl: 1 km belül felejtsd el a járműveket.

2021. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 A kérdező kommentje:

16Reggelire szendvics vagy tojás vagy ha pehely. Ebédre főtt étel.

Estére valtozo h mit van h könnyű étel van szendvics szintén.


17 Marhahúst egyáltalán nem fogyasztunk nem szeretjük. Sertéscombból van éppen. Szezámmagot megjegyeztem.


18 Nem tehetem meg mert nem jön!!! Levágja magát az útra ahol nem hagyhatom és cipelni nem cipel hetem mert akkor visznek a műtőbe. Nem hiszti, az orvos megmondta.

Olyan jólenne ha legalább elvállalná a gyereket és akkor tudnék mozogni, nem az lenne, hogy könyörgöm kisfiam gyere már csak a boltig, mert anya nem bír cipelni téged bírd ki. A járműveket könnyen elfelejtem, gyalog járunk de az említett dolgok miatt csak a közelben, az autóval férjem jár dolgozni.

2021. márc. 16. 12:34
 20/109 A kérdező kommentje:
Ha meg valamire plusz pénzt kérek kioktat, hogy luxusra nem telik és ne akarjak xy maca lenni. Nehéz nagyon. Mindenesetre a gyerek és az ő dolgai az első!! Nekem meg majd lesz valami.
2021. márc. 16. 12:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!