Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
 61/109 A kérdező kommentje:
58. Az csak példa volt, hogy vannak diétás ételek ami finomak csak azok meg drágák. A rantotta jó azt eddig is készítettem.
2021. márc. 16. 14:39
 62/109 anonim ***** válasza:
Melyik diétás étel drága? Kérlek írj 3-4 példát.
2021. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 A kérdező kommentje:
60 Nem fillérb.szás, de mi nem vagyunk jómódúak és engem úgy neveltek fel: első a lakás költségei , rezsi,aztán a gyerek dolgai és csak utána MI a férjemmel.
2021. márc. 16. 14:41
 64/109 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a férjed nem veszi át a gyereket, akkor kérd meg egy barátnődet, a szomszédot, egyik nagyszülőt, hogy 40-45 percre figyeljenek a gyerekre, vigyék el setálni, s addig te sportolhatsz.

Tedd bele a babakocsiba es gyorsgyalogolj a gyerekkel együtt valami forgalomtól mentesebb helyen, csillapított utcákban, parkban.


Vagy kapcsold be a youtubeot, írd be, hogy begginer full body workout, vagy tölts le Béres Alexdra, Rubint Réka mittoménkikvannakmég tornákat és tornázzál otthon, egy üres szobátok, vagy kertetek, erkélyetek, valamitek csak van.

Esetleg játsszál a gyerekeddel olyan játékokat amik átmozgatják őt is meg téged is. Kisgyermeknevelő vagyok, a te kisfiaddal egykorú gyerekekkel vagyok egész nap, és minden nap, játekosan letornáztatom őket különböző mondókákra.

20-30 percnél sosem több, de én is alaposan lefáradok velük.

Két fél literes üveget csak megfoghatsz, azokkal a kezedben te is tudsz dülöngélni a Fúj a szél a fákatra, vagy Lassan forog a kerekezni, vagy a Ha jó kedved dalba mindent bele tudsz tenni, a guggolj egy nagyot, nyújtózkodj kettőt... ezzel a gyerekedet is fejleszted, meg magadat is erősíted.

Töménytelenül sok gyerekmondóka van amikbe mozgást is bele lehet vinni, rengeteg Ringató foglalkozás van a neten amikből ötletet meríthetsz.


De ha csak mindennnap elmész a gyerekeddel focizni, vagy lufit hajkurászni, már is ad egy állóképességet. Plusz nem utolsó sorban a kapcsolatotokat is szorosabbra fűzi a gyerekeddel.

2021. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 A kérdező kommentje:
62 Mi egyszerű , olcsó ételeket szoktunk készíteni ezeket szoktuk meg. Ha nem csak dísznek akarok egyet egyet akkor drága a paradicsom , Brokkoli, sárgarépa pl. Múltkor lehidaltam, a sárgarépa kg-Ja annyi volt mint a farrészes csirkecomb kg-Ja. És egy kg csirkecomb ~ 4db és kettonknek elég két napra. Irtam én szeretem a tonhalat , lazacot is de egyik sem olcsó így már nem is veszek.
2021. márc. 16. 14:44
 66/109 anonim ***** válasza:
80%
Akkor mit vársz? Férjed egy lusta és nem ad pénzt. Akkor maradsz kövér és kész.
2021. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 A kérdező kommentje:
64. Ha volna segítségem, akkor ki se írtam volna ezt. Nincs a közelben Olyan aki segíteni tudna. Barátnőim dolgoznak. A videókat meg fogom próbàlni, szaladgálást szereti persze meg focizni azt szoktunk.
2021. márc. 16. 14:46
 68/109 A kérdező kommentje:
66 De jót nevettem, aki napi 10 órában dolgozik kemény fizikai munkát az biztosan lusta..... rosszindulat látom megy rendesen megy.
2021. márc. 16. 14:48
 69/109 anonim ***** válasza:
69%
10 órai fizikai munkát lenyom 2 csirkecombbal? Kérlek.
2021. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 A kérdező kommentje:
69 Nem csak itthon eszik, napközben vásárol magának enni.
2021. márc. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!