Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
 81/109 anonim ***** válasza:
79%
Na ezért nem kell sok mai nőnek gyerek, nehogy már ne egyek ami akarok, meg ne tudjak kimenni futni/terembe/edzésre. Nem fogok magamon spórolni.
2021. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem vagyunk milliomosok meg en is kb hanyattesek ha meglátom az árakat. De ennyire nem szabad magad háttérbe helyezni. Te leszel a csalad martirja aki be fog sokallani miutan kb lábtörlő leszel. En is megadnek mindent a gyereknek , de azert ésszel. Sokra megy a sok sz.rral ha egy kizsigerelt anyja van...Ha meg csórók vagytok mar bocs nem draga torta kell a gyereknek. Ha azt írnád hogy taskat nem veszel magadnak mert a gyereknek kell okes. De hogy normális kaja ne jusson ...

Nem válaszoltál h miert nem vigyaz a gyerekre legalabb egy orat a ferjed?

2021. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 A kérdező kommentje:

82 A születésnapjára igen is kell torta a gyereknek. És mint írtam drágállom a gyümölcsöt is de neki megveszem.

Azt mondja nem tud vigyázni rá, későn ér haza, vagy utána haverozik néha.Nőügy nincs a dologban, mert az lenne biztos a következő amit írtok. Én próbálok vele megértő lenni, sokat dolgozik de nekem sem könnyű.

2021. márc. 16. 15:12
 84/109 anonim ***** válasza:
95%
Sokat dolgozik..de haverozni tud..a gyerekre nincs fel órája..érdekes.
2021. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 A kérdező kommentje:

84 Van a gyerekkel is!!Énnrám már nem marad plusz olyan idő amikor azt mondanám oké : egy óra múlva jövök mert elmentem futni.

Nah ilyenre már nem marad. Ez sajnos így igaz.

2021. márc. 16. 15:19
 86/109 anonim ***** válasza:
100%

De ha van a gyerekkel addig el tudsz menni legalabb sétálni.

Vagy annyi a van a gyerekkel dolog h eljátszogat amíg te megcsinálsz mindent, ha barmi van akkor meg passzolja rad rögtön?

2021. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 A kérdező kommentje:
86 Foglalkozik vele de én is kellek, mert elég anyás. Így meg ha nem akarjak a gyerek sem akkoris pattanjak fel hogy : jó, én mentem?
2021. márc. 16. 15:25
 88/109 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok túl lelkis....
2021. márc. 16. 15:27
 89/109 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan..nyilvan anyas de ez nem állapot.
2021. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
100%
Túltolod igen..
2021. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!