Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
80%
Neveld meg azt a gyereket. Nekem kettő van, de ilyet sosem csináltak.
2021. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
84%
A párod, meg nem szeret igazán.
2021. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 A kérdező kommentje:

21. Dacol, majd kinövi. Egyszer egyszer van ilyen hiszti, de nem tehetem meg, hogy cipeljem így ez van.


22 Szeret, ezzel nincs gond de ehhez a dologhoz furán áll. A saját anyum szerint én fogjam fel lehet nincs is több pénze. Lehet ez is, mert nem vagyunk jómódú família.

2021. márc. 16. 12:39
 24/109 anonim ***** válasza:
88%
Amíg mindenre van vmi kifogasod addig nem fog sikerülni.
2021. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 A kérdező kommentje:
24 Az mióta kifogás ha az igazat írom le?
2021. márc. 16. 12:40
 26/109 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarsz te fogyni, csak panaszkodni jöttél... sajnálom, szívesen segítettünk volna többen is.
2021. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 A kérdező kommentje:

Írhatnám, hogy egy tündéri cukiság a fiam és kilométereket sétálunk le, de basszus ez nem igaz. Nem kifogás, egyszerűen nem lenne igaz.

Az igazság az amit leirtam elotte. M

2021. márc. 16. 12:41
 28/109 A kérdező kommentje:

26 A kötekedést megkapom mastol is az nem segítség. Segítség az lenne ha pl valaki vigyázna a gyerekre egy héten 3szor 1- 1 órát addig tudnék sportolni. Vagy ha lenne plusz költőpénzem egészséges ételekre.

De a kötekedés, b.szogatás az nem segítség.

2021. márc. 16. 12:43
 29/109 A kérdező kommentje:
Mint aki ide hányja, hogy “neveld meg a gyereket “. Azon vagyok a testsúlytól függetlenül is, de most dacol , majd kinövi.
2021. márc. 16. 12:44
 30/109 anonim ***** válasza:
100%

És mit vársz, én küldjek pénzt? 😄

Hagyd el a fehér kenyeret. Nem kell helyette semmit enni, ha legalább a gyerek fontos, valami kis zöldség csak van otthon. Felvágottal, sajttal tök jó. Tojáshoz sem kell kenyeret enni, ne pakold tele magadnak szalonnával és kolbásszal, tegyél helyette egy kis (akár mirelit) borsót, gombát.


Ha valamilyen sült vagy rántott dolog az ebéd, ne egyél hozzá rizst, krumplit. Félbevágsz egy paradicsomot, megsózod, tökéletes köret. Vagy zacskós sali, kb 300 ft és 4 köretnek elég. Főzelékbe ne tegyél lisztet, sűrítsd önmagával (egy kis részét turmixold le a zöldségnek). Levesekből a tésztaféléket ne edd meg. Simán lehet diétásan enni mindent, csak akarni kell.


2 éves a gyereked, játszótérre gondolom jártok. A kerítés mellett simán tudsz lábat emelgetni, guggolni, stb. Vagy ha bent van biztonságosan a hintában a gyerek, fuss 2 kört minden lökés után.

2021. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!