Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
80%

Mindig vannak akciós zöldség és gyümölcsök, senki sem mondja hogy a legdragabb dolgokat vedd meg.

Amikor a gyerek alszik délután, tornazol otthon? Mert pl ezzel kivalthatnad a futás iránti vágyad. Egyébként sem olyan egyszerű az a futás, pláne nem túlsúllyal...

Egyébként szajlozoditt hogy minden drága, bemegyek a 100forintos boltba, és 100forintert veszek egy zacskó puffasztott rizst... Felvágott mellé tökéletes, és máris nem zsömlet ettél,vagy kenyeret. Sőt megkenheted majkremel is ha épp az van otthon.

Az hogy a gyerek dacos... Nem dacos hisztis... Feszegeti a határait, nyilván nem hagyhatod az úton, de szép lassan illene neki is beleszokni a setalasba.

Én ebédre simán ennem ami otthon van, csak rizst ennek mindenhez, és ha olajban sült dolog van, magamnak sütőben sutnem. Hoppá már máris nagyon sok kalória meg lenne spórolva... Esetleg egy kis csemege uborka, vagy cékla? Máris laktatobb.


Vizet mennyit iszol egy nap? Mert az az egyik legfobtosabb dolog.

2021. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 A kérdező kommentje:

91 Csak fel órát alszik kb de addig szoktam mosogatni mert manuális mosogatas van, nincs gépem.

Köszi a tippeket.

Igen vizet iszom 90%ban néha kis kóla becsuszik ez tudom hiba.

2021. márc. 16. 15:39
 93/109 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo!

En az a tipusu ember vagyok, aki szereti a kihivasokat, es az elozo 10 oldalnyi valasz alapjan biztosra mondhatom: TE kihivas vagy.

Kerlek ird le, pontosan miket szoktatokenni, miket szoktatok vasarolni?

Tudod nemcsak ugy lehet dietazni, hogy lazacot eszel paradicsommal. Sot....

Valoszinu igen keves ember tud maganak olyan dietat fenntartani, amiben mindig a legvalogatotabban finom es kaloriaszegeny etelek szerepeljenek.


Ha nincs penzetek, nem lazacot kell venni, hanem pl. Csirkemajat.

Nem paradicsomot, hanem az eppen aktualis legolcsobb (akar fagyasztott) zoldseget.

Ezen kivul tojas, HUVELYESEK (!!!) bab, lencse, egyeb minden mennyisegben.

Zabpehely, lenmag, arpa, koles, mind mind csupa egeszseges es szuper jo koret.

Es meg mielott belefognal a dietaba, jobb ha tudod : EHEZNI fogsz. EHEZNED kell, hiszen ezaltal fognak lemenni a kilok.

2021. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 A kérdező kommentje:

93 ha kihívás ha nem én igazat irtam le. csirkemajat szoktam venni és fagyasztott zöldséget is. Nem az van, hogy egyáltalán nincs pénzünk de drága az élelmiszer ez tény.

Nah itt egy ellentmondás, nem kötekedés : csak sok helyen azt olvastam hogy nem kell és nem szabad éhezni csak mást kell enni, nem azt amit eddig nem zsemlet hanem akkor helyette mást

Vagy nem krumplit hanem mást ....

Most meg azt írod éhezni kell?

Fiatalon jól bírtam most már őszintén kevésbé

2021. márc. 16. 15:46
 95/109 A kérdező kommentje:
Most mennem kell de le fogom irni miket szoktunk főzni!!
2021. márc. 16. 15:47
 96/109 anonim ***** válasza:
100%

91#Mer a k.rva mosogatás nem var meg? Nekem sincs gépem de a ferjem is ismeri a mosogatószivacsot pl.

93 is jókat ír de ha egy ubira azt irta a kérdező h drága..nem tudom. Tobb sebbol vérzik a helyzet

2021. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
100%
92 bocsi nem 91
2021. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
100%
Kaloriadeficit nyilvan van, de nem kell konkretan éhezni
2021. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
100%
Pont a fél óra alvás alatt lenyomsz egy tornát. Ne mond már, hogy 1 gyerek mellett nem tudsz elmosogatni. Egy évig vigyáztam 3 gyerekre, 1, 2,5 és 4 évesek voltak, főztem nekik, elmosogattam, alvásidő alatt felsöpörtem, felmostam, tiszta ruhákat elraktam, játékokat elpakoltam. Délután aktív játék. Negyed 6-ra értem haza, vacsorát csináltam, foglalkoztam a saját gyerekemmel, és este néha még elmentem futni is.
2021. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:
80%
99 igen de apuka sz.rik vigyazni a gyerekre még egy esti futasig is..
2021. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!