Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, szakembert, ha kérdeztél, ő mit javasolt?
2022. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
84%
Most egyébként, válaszolók, átestetek a ló másik oldalára. Kizárólag a kérdező lányt szidjátok, mintha az teljesen oké lenne, hogy a munkahelyemen nők neveit jegyzem fel, hogy hazaérve csekkoljam őket instán. Tény, hogy fura a kérdező, de ugyanilyen fura a párja is.
2022. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az utolsóval.
2022. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 anonim ***** válasza:
100%

Mindig olyan kíváncsi vagyok, hogy milyen emberek adnak választ.

Pl a mi kapcsolatunkban, teljesen rendben van az ilyesmi. Volt már hogy rákérdeztem, hogy ki az, akire rákeresett. "Mondták a haverok, hogy milyen magamutogató képeket rak ki, megnéztem". Aztán megmutatta nekem is, tényleg magamutogató. Ettől még nem fog rá lecserélni.

Sok helyen olvasom itt, hogy az emberek szemellenzőt viselnek egy kapcsolatban, pláne a nők. Ők aztán nem néznek más pasira, ők aztán nem érnek más pasihoz, ők nem is sminkelnek csak otthonra, a pasinak, nem másnak, ők olyanok, mint a Szűzanya. A való életben egy egészséges kapcsolatban az olyan beteges féltékenykedés, mint hogy kire keres rá/kivel beszél csak megmérgezi a kapcsolatot.

Ha megcsal a másik, úgyis kiderül és lehet szakítani. Addig meg minek stresszeljen az ember minden apróságon, ami 99%, hogy teljesen alaptalan. Tiszteljük a másikat, ne forogjunk emberek után az utcán, de elzárkózni nem tudunk a másik nem elől, senki nem fog a házba bezárkózni, nehogy meglásson egy vonzó ellenkező neműt.

2022. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
91%

Na és? Ha van ideje, unatkozik, stb., miért ne?

Mennyivel "furcsább" ennél az a jelenség, hogy az emberek bámulják a való világot, és társait, vagy hogy van egyáltalán piaca a pletykalapoknak, miközben mi közünk mások magánéletéhez... A falusi, munkahelyi pletyka mennyivel különb? Előfordul, anélkül, hogy bármi komolyabb lenne? Igen.

Lehet, hogy nem a legépületesebb időtöltés, de ugyanígy nem kóros az sem, ha akárkinek az oldalát nézi.

Tarts egy kis önvizsgálatot: te mindig a legfontosabb, leghasznosabb dolgokra fordítod minden figyelmed a nap minden percében?

2022. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
37%
Attól, hogy nem fog lecserélni, még tarthatom negatív viselkedésnek. Nem csak az a rossz, ami megcsalás. Szerintem sem egészséges vadidegeneket csekkolni a neten. Pláne megjegyezni a nevüket, aztán mág stalkolni őket.
2022. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy nem a legépületesebb időtöltés, de ugyanígy nem kóros az sem, ha akárkinek az oldalát nézi.


Tarts egy kis önvizsgálatot: te mindig a legfontosabb, leghasznosabb dolgokra fordítod minden figyelmed a nap minden percében?"



Ezt senki sem állította. Viszont én pl. vadidegeneket tényleg nem nézegetek. Megjelenik valami pasi, aki jóképű, nem keresek rá. De mondjuk én eleve rá szoktam csodálkozni, hogy ezen az oldalon miylen sokan ebben mérik az életet. Például társkeresőkre, Tinderre, Instagramra, lájkokra hivatkoznak.

2022. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
17%

"Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen)..."


Valószínűleg azóta is csinálja, csak titokban. Előtted meg teszi a szépet és ajnároz téged. Én személy szerint undorodom a műnyájasságtól, utálom, ha párok turbékolnak előttem olyan módon, ahogy leírtad:

"mindeközben is annyi szeretettel árasztott el, minden nap elmondta hogy ő a legszerencsésebb ember a világon, hogy én vagyok a leggyönyörűbb nő neki..."


Ha ezt egyszer mondja spontán, valami kapcsán, akkor elhiszem, de ha minden nap, kvázi mentegetve magát, akkor kikerget vele a világból.


"Nem tudom kikre keresett rá, megnyitotta előttem az instát amikor hazaért, és ott volt a lány, én rákérdeztem, ő pedig elmondta."


Tehát első alkalommal őszintén csinálta előtted. Aztán ráfüggtél a dologra, most már sutyiban csinálja, a hátad mögött. Megvárja míg lefekszel aludni, aztán oda ül a gép elé. Erre mondjuk bevethetnéd a Zabhegyező-módszert, reggel, este lepippanthatnád, vagy beleülhetnél neki, aztán nem forgolódna más nők után, mert nem lenne rá igénye, energiája. Meg neked se és nem kéne ilyeneken kattognod.


Az a baj, hogy nem vagytok nőként elég rafináltak, ahelyett, hogy kicsavarnátok a pasitok ubiját naponta kétszer, hogy ne is legyen ingere más nőkre, nektek inkább a bosszún jár az eszetek folyton (tisztelet a kevés kivételnek). Beszorítjátok a sarokba a hülye kérdésekkel, majd a kikényszerített hülye válaszok után durcáztok és megvonjátok a szexet magatoktól és tőle is. Ezek után mi lesz? Mindketten egyre ingerültebbek lesztek, egyre durvább sértéseket vágtok egymás fejéhez, majd nem is szóltok egymáshoz, aztán ő elmegy kicsavartatja az ubiját valahol, ahol mosollyal várják és örülnek neki.


Függöny le. Taps.

2022. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó a bizonyíték rá többek között, hogy a férfiak pusztán primitív élőlények.
2022. jún. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, még abban sincs különösebben semmi, ha a rosszlányokat mustrálja a neten, ha nem veszi fel velük a kapcsolatot.


Rosszfiúkat nyilván nem néz, mert nem meleg, de ez nem jelent megcsalást.


De lehet balhézni.


Esetleg ha leülnétek, és megbeszélnétek, hogy kinek mi fér bele egy kapcsolatba, ill. mit képes tolerálni, akkor az lehet, hogy segítene.

2022. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!