Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
 61/108 A kérdező kommentje:
Friss vállalkozása van, igen, de ennek mostmár tényleg nincs köze semmihez.
2022. jún. 27. 00:06
 62/108 A kérdező kommentje:

Annyira azt hittem, hogy kaphatok választ a kérdésemre, anélkül, hogy el kéne magyaráznom, hogy mivel foglalkozik, és hol élünk, és hogy én vagyok-e Palvin Barbi:’D

Szerintem fullosan egyszerűbb lenne csak válaszolni rá, vagy nem válaszolni rá. De lehetek inkább Gigi Hadid légyszi?

2022. jún. 27. 00:08
 63/108 anonim ***** válasza:
100%
A rákeresett csak instája érdekelne, hátha meg tudom oldani a problémát :D
2022. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
100%
Talán csajt akartál írni.
2022. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
100%
A Feritől kérdezd meg.
2022. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
88%

1. Mániákusan féltékeny, toxikus személyiség vagy.

2. Nem, az nem úgy van, hogy ha szerelmes az ember, akkor nem lát meg mást.

3. Valószínűleg nem téged lát a világon a legszebbnek, csak ezt mondja, mert te ezt várod el tőle, illetve ha nem ezt mondaná, akkor terrorizálnád és bántanád.

4. Igen, attól még, hogy nem téged lát a világon a legszebbnek, szerethet teljesen őszintén.

2022. jún. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre rengeteg választ kaptál. Nem jogos a haragod, hülyeség az egész felvetésed. Igen, létezhet együtt az, hogy te vagy neki a legszebb és közben rákeres másokra instán.
2022. jún. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
100%

Többen is valaszoltunk

Mit szerettél volna hallani?

2022. jún. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem szeretett volna hallani semmit. Ha azt írod, hogy ha másokra keres rá, akkor nem szereti igazán, akkor kiakad, hogy nem úgy van az, mert őt agyondicséri meg kinyalja a popóját, szóval biztos nincs igazad.

Ha meg azt írod, hogy senki nem vak és látja az ellenkező nemű embereket is, (ami az esetében nem is releváns, mert nem biztos, hogy azért keresett rá a csajra, mert hú de megnézné a testét) viszont attól még szeretheti őt, az meg nem jó válasz, mert nincs ilyen, hogy rákeres egy másik nőre egy szerelmes ember.

2022. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál választ, csak nem tutatosítottad magadban.


Mindenki kb. egyhangúan azt mondta, nem kell ezzel foglalkozni, ez nem megcsalás, és nem is megcsalás tervezgetése...


Az ember a párjának hűséget fogad, nem vakságot.


Ha te modell vagy, akkor nyilván nem csak a párodnak akarsz tetszeni, hanem sok másnak is. Ennyi erővel a párod is mondhatja, hogy azonnal hagyd abba, és csak neki tetszél, hordj burkát, mert nehogy más megkívánjon, és akkor megcsaljon, sőt csak a felügyeletével hagyhasd el a lakást, mert ki tudja, hova mennél...


Érted már?

2022. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!