Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
100%
abban igazad van, hogy nem kéne minden nap mondania milyen szép vagy... ez egy rohamosan amortizálódó értéked, úgyhogy, ha csak ezt tudja benned kiemelni, nagy a baj
2022. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 A kérdező kommentje:
Nem tudom kikre keresett rá, megnyitotta előttem az instát amikor hazaért, és ott volt a lány, én rákérdeztem, ő pedig elmondta.
2022. jún. 26. 19:24
 23/108 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak kivancsi, nem? En peldaul kozossegi median gyakran rakeresek random emberekre nemtol fuggetlenul, mert erdekel, hogy milyenek a hetkoznapokban.
2022. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondta, de amikor azt kérdeztem, hogy férfiakra is rákeresett-e, nyilván azt mondta hogy nem, hiszen heteró. Tehát valamilyen szinten ez egy szexuális kíváncsiság volt. Nem értem, hogy miért küzdött értem hosszú hónapokig, ha tényleg nem elég neki ahogy kinézek. Ha pedig nem elég, nem értem, hogy miért mondja, és miért tesz úgy, mintha az lenne.
2022. jún. 26. 19:40
 25/108 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos beteg vagy, menj orvoshoz.

Hónapok óta kínzod valami miatt, aminek az égvilágon semmi jelentősége nincs. Az ember rákeres másokra instán, mert az insta erre való. Rákeresni emberekre. Ennyit csinált, te négy hónapja vallatod, mint valami kínzókamrában, és ő ennek ellenére veled van és téged imád. Se te nem vagy normalis, se ő. Nem jogos a haragod egyáltalán, mert értelmetlen, amivel vádolod. Ha valakire rákeres, akármilyen nőre, az NEM jelenti azt, hogy nem vagy elég neki. Semmilyen szinten. Az viszont, hogy nem szakadsz le erről, azt jelenti, hogy nem egészséges a gondolkodásod és szakember segítségére van szükséged.

2022. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
88%

Konkrét választ adok: nem jogos.

Te még soseem néztél meg az utcán, buszon... teljesen idegen férfiakat?

Azt tanácsolom, hogy egyelőre ne faggasd, ne add a kíváncsit. Ha ezt nem tudod magadban legyőzni, akkor a további időkben mindig ott furkál benned a gyanú, hogy miért nézett rá erre vagy arra a nőre, amikor Te is mellette voltál.

Megsúgom: csak azért néz rájuk, mert van szeme, de távolról sem biztos, hogy gondolatban már le is vetkőztette őket.

Ffi.

2022. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
89%

Nőként írom hogy felesleges ez a cirkusz. Ha akar megcsal, ha meg nem akar nem csal meg. Rákeresett, ennyi. Modell vagy hogy fotózást írsz?

Sokszor a legtopabb nők akik az instagramon a tökéletes testesítik meg a valóságban a legnehezebbek, mint te. Attól hogy jó a külsőd és a masikat automatikusan leértékeled ebből fakadóan, csak magas alatt ásod a gödröt. Soha nem néztem meg a barátom telefonját, nem kérdeztem rá. Azt néz akit akar.

2022. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
26%

Mondanám azt amit a többiek, ne foglalkozz vele, ne féltékenykedj


De az a baj h én is ilyen típus vagyok mint te.. én egyszerűen megmondtam a páromnak h törölje az instagramot, mert semmi értelme, csak csajokat nézeget rajta.. és a Facebook maradhat de ha rajtakapom onnan is törölnie kell magát


Hát igen, nem minden férfi fogadja el ezt.. sokan azt mondják ilyenkor le kell lépni.. de csak mondják.. a párom elfogadta, mert ugyanis ez egy olyan minimális dolog egy kapcsolathoz képest h ennyiben igazán lehet alkalmazkodni.

Szóval ha téged ez tényleg bánt, ülj le vele, mondd el neki hogy nem szeretnéd hogy ezt csinálja.

2022. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 A kérdező kommentje:

Nem értékeltem le senkit, nem mondtam, hogy nem lehettek gyönyörűek azok a lányok, szimplán annyit mondtam, hogy magas lóról lehet nagyot esni. Azért meg nem fogok sajnálkozni, mert olyan szerencsés helyzetbe születtem, vagy tettem magam, hogy eddig a külsőmmel kapcsolatban nem voltak kétségeim. Mostmár vannak.

Egyébként azt mondja, hogy ez az első másfél hétben volt jelen, aztán teljesen elmúlt a kíváncsisága.

Nem is arra gondoltam, hogy megcsal, szimplán annyi érdekel, hogy hogyha tényleg ennyire gyönyörűnek látna, és ennyire szerelmes lenne belém mint amennyire azt minden nap állítja, és érezteti, akkor az nem kéne hogy automatikusan kizárja azt, hogy más testét akarja nézegetni, meg rákeresni vagy akár észrevenni másokat?

2022. jún. 26. 21:52
 30/108 A kérdező kommentje:
28-as. Engem nem maga a cselekedet zavar, hanem a mögötte lévő érzelem, és vagy annak a hiánya. Tudom, hogy mostmár nem csinálja, mégis rosszul esik, hogy nem szeretett eléggé ahhoz, hogy eszébe se jusson ilyen.
2022. jún. 26. 21:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!