Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem kéne. Nem vagyunk gépek. Te viszont tenyleg nem vagy szazas.
2022. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
91%
Tankönyvi példa lehetnél arra hogy a sokak által áhított top influenszer model nők mennyire mások a valóságban mint amit sokan a fejükben elképzelnek. Hónapok óta szemeztem egy szandállal egy online shopból majd miután rászánta magam hogy megvegyem csúfosan szembesülni kellett a valósággal hogy áhított istenített cipőben nem tudok 5 métert megtenni a rossz kialakitása miatt. Nem akartam elhinni, hogy az amiért odavoltam nekem nem jó és az én igényeimet nem szolgálja ki. Nem minden arany ami fénylik, végül.
2022. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
89%

A szépség relatíve, nem kézzel fogható, nem matematikai képlet fix végeredménnyel. Nem tudom ki vagy, hogyan nézel ki de a leggyönyörűbb nőt is meg lehet unni ha konkrétan tönkreteszi a másik életét.

Ami valakinek gyönyörű lehet hogy a másiknak közömbös.

2022. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
82%

"minden nap elmondta hogy ő a legszerencsésebb ember a világon, hogy én vagyok a leggyönyörűbb nő neki"

Ha minden nap kiprovokálod, hogy ezt mondja, akkor pár ismétlés után úgyse jelent ez már neked semmit. Én biztos nem mondanám el minden nap, de minden héten sem, ez az ajnározás unalmas. Ha viszont 7 vagy 14 év együttélés után elmondja egyszer saját magától, nem kikényszerítve minden nap, ahogy most, akkor ér valamit számodra is és számára is.

Ez így most csak egy kirakatszöveg, amit a tévében hallotok minden nap a halálosan szerelmes celebpároktól, ahogy áradoznak egymásról. 6 hónap után összeházasodnak, 12 hónapra jön a gyerek, a 18. hónapban meg már attól hangos a média, hogy válnak. Ilyenek vagytok ti is. Felszínes kapcsolattal.

"mindennap meghallgatom hogy alulválasztottam"

Igen, menj ahhoz, aki ezt mondja neked, nyilván azért mondja, mert szét akar választani benneteket, hogy majd az ő vállán sírd ki magad.

"ott van az összes fotózásomon"

Valami felkapott modell lehetsz, hogy ennyi fotózásod van, mégis az GYK-hoz kell fordulnod párkapcsolati tanácsokért, mert nincs pénzed pszichológusra.

De tökre egymásnak valók vagytok, a felszínes modell, meg a béna puuncihajhász, akinek a tökéletes (de agyban defektes) nője kevés, vagy már unja, ezért minden nőt, akivel összefut az irodaházban megkeres instán, mert annyira nem tökös, hogy ha már összefutott vele, rögtön meghívja egy kávéra, vagy ebédre és ott cseréljenek instát.


Jogos a felháborodásod, rádunt, ennyi az egész. Megelégedett azzal, hogy fel tudott szedni, ráhúzott a rúdra és most már mehetsz, de annyira nem tökös, hogy magától kidobjon, megvárja, míg te lépsz le magadtól. Mit tegyél? Csinálj jelenetet, törj, zúzz, ordítozz, csapkodd az ajtót, legalább lesz valami jó kis valóságshow a szomszédoknak. De a hitvesi ágyba is csinálhatsz bosszúból, ahogy Néjmbör Hörd szegény Dzsoni Deppnek. Aztán majd várunk vissza, hogy elmeséld mi volt! :)

2022. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 A kérdező kommentje:

Nem kényszerítettem ki, minden egyes nap magától mondta az eset előtt is. Rengeteget törődik velem, minden kívánságom lesi, virágok, meglepetések, levelek, minden este hosszasan tudunk beszélgetni bármiről, ezelőtt az eset előtt igazából össze se vesztünk, maximum szóváltások voltak. Nagyon intelligens ember, és most is minden lehető módon próbál minket helyrehozni, ahogyan én is, hidd el nem az első dolgom volt gyk-ra jönni, ha már 4 hónapja történt az eset.

3 éve vagyunk együtt, és attól függetlenül, hogy valaki modell, nem lesz felszínes, és bolond, az, hogy én ilyen vagyok, ne minősítse már a többi lányt is.

2022. jún. 26. 22:24
 36/108 anonim ***** válasza:
89%

Felolvastam a férjemnek a kérdésedet, itt a válasza: Ez a nő egy pióca, egy energiavámpír. Pszichiátriai eset. 4 hónapja élnek együtt, azóta, saját bevallása szerint is az élteti, hogy minden nap szívja a párja vérét és szekírozza ezzel a baromsággal.

De ez a fajta a következő párjával is ezt fogja csinálni, meg az azt követővel is és így tovább. Valószínűleg van egy agyi defektusod, amit még nem diagnosztizáltak, vagy ha igen, akkor ne titkold el a jövendő párjaid előtt, tájékoztasd róla őket!

2022. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 A kérdező kommentje:
Tájékoztattam róla amint megismerkedtünk, bpd-s vagyok egyébként, azért tettem fel a kérdést, mert tudom hogy a meglátásaim sokszor irreálisak az érzelmi diszreguláció miatt, és szerettem volna meghallgatni sok ember gondolatmenetét ezzel kapcsolatban, bár azon kívűl hogy csini boxzsák vagyok, nagyon nem kaptam saját álláspontra utaló válaszokat a kérdésre.
2022. jún. 26. 22:35
 38/108 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon intelligens ember, és most is minden lehető módon próbál minket helyrehozni, ahogyan én is"

Mert mit kell rajtatok helyrehozni? Legfeljebb azt, hogy ijesztő az egész kapcsolatotok.

"Rengeteget törődik velem, minden kívánságom lesi, virágok, meglepetések, levelek, minden este hosszasan tudunk beszélgetni bármiről"

Ezt már elolvasni is unalmas, nem hogy megélni minden nap. Ti nem vagytok fáradtak este, hogy csak úgy beessetek az ágyba zuhanyzás után egymás karjaiba és aludjatok? Vagy mind a ketten szívtok valamit és attól pörögtök ennyire?

Amúgy te is lesed az ő kívánságait, vagy csak ő a tiédet?

2022. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 A kérdező kommentje:

Igen, tökre elítélendő, hogy szeretünk egymással beszélgetni:’D

Nyilván minden kölcsönösen működik. A kapcsolatunk pedig nem lesz ijesztő az apró személyes gesztusoktól, szerintem nagyon sok minden megnyilvánulhat ezekből, de annyi is elég, hogy eszünkbe jut a másik, és hazafele veszünk egy csokit hogy odaadjuk, nem ömlengünk minden áldott nap. Nem nagy dolgok, és senki ne mondja, hogy egyáltalán nem fontosak.

2022. jún. 26. 22:46
 40/108 anonim ***** válasza:
100%
Egészen messzire jutottál az eredeti kérdésedtől. A végén még ki fog derülni, hogy csak dicsekedni jöttél ide, hogy mennyire tökéletes és harmónikus a kapcsolatotok. :D És nekünk nem esett le az elején, hogy egy troll kérdezővel van dolgunk. Nu, brávó, mondaná most Takács Karcsi barátom. :D
2022. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!