Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 A kérdező kommentje:
Pont erről szól a kérdésem. Hogyha ennyire jó minden, akkor ez hogy történhetett meg? Nyilván úgy, hogy valami nem okés, valami nem elég, viszont annyira őszinte embernek ismerem, nem értem miért nem vallja be.
2022. jún. 26. 22:55
 42/108 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem vallja be, mert nincs mit bevallania. A felvetett probléma csak számodra létezik, számára nem. Érted már?
2022. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 A kérdező kommentje:
Tehát ez a dolog megtörténhetett úgy is, hogy igaz az, hogy elég vagyok neki és engem lát a legszebb nőnek? Ez egy kicsit ellentétesen hangzik.
2022. jún. 26. 23:12
 44/108 anonim ***** válasza:
65%

Abszolút. De attól, hogy szerelmes vagyok valakibe, még nem őt látom a legszebb nőnek, csak valamiért máshogyan vonzódom hozzá, mint másokhoz.

Szexuálisan attól még kívánhatok ezer másikat és lehet, hogy kívánok is.


Te hogy vagy ezzel a magad részéről? Te milyennek látod a partneredet és milyennek a többi férfit, akik körülvesznek, barátait, fotósodat, kollégáidat, bárkit?

2022. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:

Bennem valahogy sosem tudott senki kíváncsiságot ébreszteni.

Egyébként nem is vártam el, hogy a legszebbnek, legjobbnak stb. Lásson engem, de folyamatosan ilyeneket mondott, annyira büszke volt rám, hogy nyilván elhittem hogy így érez, és ezzel pofára is estem

2022. jún. 26. 23:27
 46/108 anonim ***** válasza:
92%

"és ezzel pofára is estem"

Miért érzed, hogy pofára estél volna? Egy órával ezelőtt dicsekedtél el kacarászva, hogy mennyire harmonikus kapcsolatban éltek. Azóta megváltozott valami?

Amúgy a szex milyen köztetek? Élvezed vele?

2022. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 A kérdező kommentje:

Igen harmonikus a kapcsolatunk, ez az egyetlen zavaró tényező a fejemben. Hogy nem igaz amit mondott, mert ha igaz lenne, akkor nem történhetett volna ez, legalábbis szerintem. Nem értem, hogy egy ilyen ember mint ő, mi célból hazudott volna arról, hogy hogyan lát engem.

A szex nagyon jó, rendszeres is, tényleg ez az egyetlen baj amiről tudok.

2022. jún. 26. 23:36
 48/108 anonim ***** válasza:
89%

Az a nem oké a kapcsolatotokban, hogy egy féltékeny, hisztis pióca vagy. Baromi unalmas lehet a vergődésedet hallgatnia, hogy úúristen rákeresett egy nőre. És azt még nem is tudod, hogy vajon fantáziál-e róla.

Gyakran előfordul, hogy egy bomba külsejű nőt csalnak, vagy hagynak ott, mert nem a külső minden.

2022. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
71%

Minden tökéletes tehát. A felvetett probléma csak számodra létezik, számára nem. A probléma a buksidban van, fordulj vele szakemberhez, aki segíteni fog abban, hogy elengedhesd végre a rögeszmédet!

Mert ez egy rögeszme, ami befészkelte magát az agyadba. Ezen agyalsz, ahelyett, hogy élveznéd az életet. Ha nem fordulsz agyturkászhoz a rögeszméddel, akkor tönkre teszed magadat, a kapcsolatodat ezzel az emberrel és őt is.

Minden amit mondtunk korábban, hogy megunt volna, nem igaz, hiszen keféltek, mint a nyuszik és órákat beszélgettek minden este.

Most hol van ő egyébként, amikor GYK-zol? Nem adnád neki oda az oldalt, hogy olvassa el? Legalább lesz min összekapnotok így éjfél előtt.

2022. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:

Ha fantáziálna, vagy bármit tenni akarna, elhagyna, ezt biztosan tudom. Nem úgy kerültünk össze, hogy nem volt más választása, vagy opciói, tehát azt nem tudom megkérdőjelezni, hogy azért van velem, mert úgy érezte, hogy engem akar, és nyilván ha nem így lenne akkor száz másik nőt megkaphatna, vica versa. Ez egy döntés volt mindkettőnk részéről, ráadásul nagyon mély kapcsolatunk van, nem véletlenül árulta el, hogy ki az a lány, igazából sosem titkolt előlem semmilyen fájdalmas igazságot. Ezért nem értem, hogy miért kellett pont ebben hazudnia, hogy elég szép vagyok, és egyáltalán nem kell neki más, és nem is érdekli más.

Azt állítja hogy teljesen jelentéktelen volt, és ez neki semmi, csak meg akarta nézni aztán kész, hazaért és már rég semmi volt az egész, ő nem tulajdonított ennek jelentőséget, viszont megértette, hogy nekem mi fáj ebben, de nem tudja megindokolni, hogy miért történt ez. Pedig ennyi szenvedés után megmondhatná hogy nem vagyok elég, de nagyon nem akarja bevallani.

2022. jún. 26. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!