Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
 81/108 anonim ***** válasza:
100%
Te sose nézel meg semmit instán akkor ezek szerint?
2022. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, a kérdezőnek mondod-e vagy nekem: én csak olyan embereket, akiket valamennyire tényleg ismerek. Olyanokat, akikkel egyszer összefutottam valahol, nem.
2022. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
87%

A kerdezőtől kerdeztem.

Na de hát ezzel a logikával soha senkit nem szabadna megnézni instán, ismerősöket se, mert az azt jelenti, hogy őket szebbnek látod. Nem?

2022. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 A kérdező kommentje:

Nem, ez teljesen más, mintha csak szimpla emberi kíváncsiságból tudni akarja hogy pl. Mi a helyzet a volt gimis osztálytársával, milyen lett az élete.

Ezek csak nők voltak, akiket szépnek látott. Ezért nézte meg, ezért lett kíváncsi.

2022. jún. 27. 16:20
 85/108 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarom elhinni, hogy tényleg élő ember vagy, aki 4 hónapja ezen lovagol, hogy na de nem olyan nőt nézett, aki, hanem olyat, akit szépnek látott. Istenem és akkor mi a lóf*sz van, de tényleg...??? Az levon a te értékedből, ha más IS szép esetleg? Szúrd ki a szemét szerintem és problem solved. Insta megoldva.


Megyünk autóval a férjemmel és látom, észlelte az út menti járdán sétáló hölgyet. Nem fordul utána nyilván, nem tesz megjegyzést, de látom, hogy lát. Mondom, végre egy csinos nő, milyen jól nézett ki, jó volt a ruhája is. Igen, tényleg csinos.

Ez ennyi.

Ettől még én vagyok a felesége, engem szeret, velem fekszik le és nem fog titokban visszafordulni, hogy felszedje a járdán sétáló hölgyet.


Miért csinálsz problémát abból, ami nincs is?

2022. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha az érdekelte, hogy milyen színvonalon él az adott nő? Miket posztol, milyen a lakása, hova jár nyaralni?

Azt hogy szép, bizonyára élőben is látta.

Bár tartom magam ahhoz, hogy ha őt is szépnek tartja, te nem leszel kevesebb a szemében.

Egyébként valaki tök jogosan felvetette a te munkádat: modell vagy, biztosan rengeteg pasi követ téged, vagy nézegeti a képeidet. Ez miért fér bele? Elvégre foglalt nő vagy, akinek nem másoknak kellene mutogatnia magát.

2022. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
87%

Feltételezzük, hogy arról van szó, hogy másra vágyik, és szeretne összejönni valaki mással, netán veled szakítani akar. Nem jutott eszedbe az, hogy erről talán te tehetsz a folyamatos féltékenykedéseddel, balhézásoddal?

Ennél fogva te vagy az, aki ezt meg tudja előzni. És nem azzal, hogy veszekszel vele mégjobban, meg érzelmi zsarolod, stb. hanem hogy kezelteted magad.

Ha tudod, hogy bajod van, akkor terápia kell, ha a terápia nem volt eredményes, akkor másik doki kell, esetleg a terápián kell változtatni.


Most még szép és defektes vagy, de idővel már nem leszel szép, csak sokkal defektesebb (ez is lehet a szorongásod egyik tárgya) én a helyedben még addig tennék, ameddig nem késő. Később a pasik is egyre kevesebbet tűrnek, ill. olyat tudsz csak kifogni, akik amúgy hatalmas lúzerek, aztán még nekik is örülhetsz, hogy vannak.

2022. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:
37%

"Na de hát ezzel a logikával soha senkit nem szabadna megnézni instán, ismerősöket se, mert az azt jelenti, hogy őket szebbnek látod. Nem?"


Ismerős nem ugyanaz, ott azért valószínűleg az élete maga is érdekel.

2022. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
93%

Hagyjuk!

Már kiveséztük a dolgot, de ő is olyan defektes, hogy csak a magáét hajtogatja, képtelen átgondolni, hogy a másik mit mond, és talán lehet benne valami. Csak tudnám, hogy az ilyen minek kérdez... Ill. tudom: megerősítést akar, hogy neki van igaza.

2022. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
31%
Értem, hogy a kérdező túlreagálja, de szerintem van igazsága. Nme így kéne lereagálni, de én is furcsának találnám, ha a pasim ezt csinálná. Nem is annyira a megcsalás miatt, bár amiatt is, hanem hogy minden hülyét megnéz a neten.
2022. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!