Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
 71/108 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna mondania, hogy pasikra is rákeres, akkor most nem lenne hiszti. :) Legközelebb biztos, hogy hazudni fog, gratulálok. :D
2022. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ennyi válasz után, amit arról kaptál, hogy ne légy féltékeny és térj napirendre fölpötte - ezek után sikerült Téged meggyőznünk arról, hogy ne gondold bele azt, ami meg sem történt?

2022. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:
83%

A szerelem nem annak függvénye kit látunk szebbnek.Leget valakit szebbnek látok, de nem tudnék vele együtt lenni.

Én is azt mondom Neked pszichológus, sőt pszichiáter kell.Nem látod reálisan az életed, az emberi természetet.Valószínű, hogya jó család, jó tanuló, szép kislány, mindig dícsérgetve, és ez a mérce neked.

Miért kell Neked a visszaigazolás a külvilágtól?Mert magadnis tudod valahol, hogy nem lehet mindenki számára a legtökéletesebb valaki.Sol problémat kellene át beszélned szakemberrel, mert csak rosszabb lesz a lelkivilágod, most a párodra vetíted,és elüldözöd, máskor meg majd másra.

2022. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
77%

A gond a te készülékedben van.

Te magad is írod, hogy szeret, törődik veled, beszél veled, keresi, örömöt szerez neked, gondoskodik rólad, ápolja a kapcsolatot...

De te csak azt lesed, hogy milyen hibát találhatsz, és mibe köthetsz bele, aztán azon feszülsz.


Grat, ha egy idő után megun emiatt, és lelép.

Én is ilyesmi miatt léptem le. Csak aztán ne siránkozz!


Nem is tudom, hogy való neked egyáltalán bárki is. Te birtokolni akarsz, nem szeretni.

2022. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
100%
Igen arra vár, hogy őt a legszebbnek, legjobban tartsák , szerelemre hivatkozva, de ez egy illúzió. A világ nem így működik. Ameddig saját maga nem hiszi el magáról addig hiszti lesz, hol féltékenység, hol más miatt. Én tudom magamról, hogy szép vagyok, és normális lelkületű, felőlem azt néz a férjem akit akar, mert tudom, hogy én kellek neki társnak. Vakságot senki nem fogadott, attól, hogy nézeget még nem fog összecsomagolni.
2022. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a kérdezőnek, bár tényleg túl féltékeny, részben igaza van. Az egy dolog, hogy az ember nem vak, megnéz más nőket, akár a neten. De amikor konkrétan rákeres olyan emberekre, akik nem a személyes ismerősei, nem hírességek, nem modellek, nem valami oka van rá, hanem tényleg elkezdi nézni Mancikát, aki 2x bejött az irodába, az fura.


Mondjuk ez Mancika részéről is az, ezért nincs nyilvános Instagramom, és nem is értem, másé miért nyilvános, tök creepy hogy az ilyen pasik csak úgy rákeresnek az emberre, és nézegetik a sok hülyeséget, ami magánjellegű lenne, de kipakoljuk a netre, mintha másra is tartozna.

2022. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 A kérdező kommentje:
Nem látta őket, privát profilok voltak. De ez lényegtelen is, hiszen az indíttatás meg volt, és valami teret adott annak, hogy kíváncsi lett, még ha csak annyira is, hogy hogy néznek ki, vagy milyen képeik vannak
2022. jún. 27. 14:52
 78/108 anonim ***** válasza:
89%
Én is megnézek nőket is, férfiakat is kíváncsiságból, pedig a férjem a mindenem.
2022. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
100%

Ha névtáblákkal a ruhánkon utazgatnánk a reggeli és délutáni csúcsban a villamoson, metrón, akkor azt hiszem megugrana az insta és fész látogatottsága, mindenki azt bújná, keresve, hogy a látott jó nő, jó pasi vajon egyedülálló-e, vagy milyen társsal osztja meg a mindennapjait... Van-e családja, gyereke, kutyája, milyen az anyagi helyzete, milyen házban lakik, milyen kocsija van, milyen nyaralós képeket posztol.

Feltehető, hogy a te pasidat is nézegeti valaki, mint ahogy téged, ha modell vagy, nyilván elég sokan követnek családos pasik is...

2022. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 anonim ***** válasza:
85%

Látom, nem vagy képes ezt elengedni, hiszen volt INDÍTTATÁSA.

Kérdező, utoljára mondom: nincs összefüggés. Rákereshet idegenek profiljára és láthat téged a legszebbnek a világon egyszerre. Nem hazudik. Ha még mindig nem tudod felfogni, akkor felesleges tovább segítő szándekkal válaszolgatni. Szia.

2022. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!