Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
91%

Döntsd el, hogy meg akarod tartani, vagy el akarod veszíteni!

Ha meg akarod tartani, akkor talán nem kellene kínoznod a beteges féltékenységeddel, ha el akarod veszíteni, akkor dobd ki, ne rabold se az ő, se a saját időtöket.


Az ilyen idegbeteg féltékenykóros nőket én se bírom elviselni hosszútávon, és egyszer csak elszakad a cérna, de hirtelen. Velem így volt.

Sokáig tűrtem a féltékenységet és a beszólást is, hiába voltam kedves... aztán egyszer jött egy beszólás és azt mondtam, hogy nekem ez már sok.


Aztán ne lepődj meg, ha lapátra tesz, és ne mondd, hogy te megmondtad, és tuti, hogy nő van a dologban, akkor is, ha nincs.

2022. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 A kérdező kommentje:
Igen, oké, tök gáz vagyok, fúj, meg minden, de kaphatnék egy választ arra a kérdésre amit ténylegesen feltettem?
2022. jún. 26. 18:48
 13/108 anonim ***** válasza:
94%

Nem jogos a haragod, hagyd békén. Menj el pszichológushoz, kezeltesd a szorongásodat.

Ez megfelel?

2022. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem azok a csajok jobban bejönnek neki mint te, ezért keresett rájuk. Jó eséllyel úgy van vele, hogy neki te vagy a legjobb, aki "jut", de ha bármelyik "rákeresett" hölgy bepróbálkozna nála, rögtön dobna értük, de ennek kb. 0 az esélye.


Ez a szörnyű valóság. De jó eséllyel te sem találsz jobbat...


Amúgy én épp ezért (mondjuk, instám sincs) inkább vagyok 1-2 évig egyedül, de nem jövök össze olyan nővel, aki számomra tényleg nem a legszebb. Mondjuk, én "defektes" vagyok, mert tényleg mindig hosszú távra terveznek. De éppen ezért, ha már randi közben szétnézve is látok olyan lányt, aki jobban bejön, mint az aktuális partner, akkor hagyom a francba az egészet.

Bár az is tény, hogy ha az emberiség nagy része így gondolkodna, akkor rég kihalt volna...


Rövidre fogva: jó eséllyel kompromisszum vagy neki, de ettől még működhet a kapcsolat. Kivéve, ha agresszív házi sárkányba mész át és próbálod kierőszakolni a mesevilágod...


34F

2022. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:
92%

Mi a kérdés? Hogy hogy kereshet rá más nőre ha téged szeret? És hogy úgy?

Nem megcsalt, valakiket megnezett Én is meg szoktam nézni férfiakat pedig nincs semmi tervem egyikkel se sőt Megnezem mert kíváncsi vagyok milyen fotói vannak

Úgy? Hogy más nőről is látja ha csinos? Képzeld látja Meg nem vakolt

Amúgy honnan vannak infoid kikre keres rá??

2022. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
80%
*,vakult
2022. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 A kérdező kommentje:
Csak mindeközben miért mondta ennek az ellenkezőjét? A barátai is cseszegették amíg ismerkedtünk, hogy tuti nem tud egy ilyen nőt befűzni, én mindennap meghallgatom hogy alulválasztottam, mindenkinek úgy beszélt már akkor is rólam, mintha minden álma én lennék külsőre, rettentő sok közös képet posztol, ott van az összes fotózásomon, valahogy nem áll össze.
2022. jún. 26. 19:05
 18/108 anonim ***** válasza:
90%

Engedd, hogy szabad legyek


Ha szeretnéd, hogy szeresselek

S a titkaim bevalljam neked

Akkor engedd, hogy szabad legyek!


Ha társad vagyok, s nem a birtokod

És nem mindegy, hogy mit akarok

Akkor engedd, hogy szabad legyek!


Mert szeretni csak úgy lehet

És remélem, elhiszed

Ha kikényszeríted a vallomást

Abban nem lesz köszönet.


Mert szeretni csak úgy lehet

Ha szabadon szerethetek

És hidd el, neked is jobb lesz úgy

Hát engedd, engedd, engedd

Hogy szabad legyek!


Ha azt akarod, hogy higgyek neked

És tiszta szívvel becsüljelek

Akkor engedd, hogy szabad legyek!


Ha kíváncsi vagy, hogy milyen vagyok

És nem félsz tőle, ha megtudod

Akkor engedd, hogy szabad legyek!


Mert szeretni csak úgy lehet

És remélem, elhiszed

Ha kikényszeríted a vallomást

Abban nem lesz köszönet.


Mert szeretni csak úgy lehet

Ha szabadon szerethetek

És hidd el, neked is jobb lesz úgy

Hát engedd, engedd, engedd

Hogy szabad legyek!


(Bródy János)

2022. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
91%

Számodra az hogy valakit megnez instan és hogy szeret nagyon tetszel neki az egymás ellenkezője?

Te ebben furdozol hogy a haverjai szerint túl jó nő vagy hozzá? Ki szerint választottál alul? Én ezt soha nem írnám le és nem is gondolnám a ferjemrol Nagyon szegyellnem magam magam előtt ha bennem ilyesmi felmerulne...


Szóval honnan tudod hogy kikre keresett rá?

2022. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
10%
A barátodnak hívod, ezek után mit pattogsz a kizárólagosságon? Nőj fel, egy barát nem kizárólagos
2022. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!