Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
 51/108 anonim ***** válasza:
90%
Jó, én elfáradtam, elég.
2022. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom ez akkor fog megoldódni, ha addig szekírozod, míg végül szakít veled és akkor végre igazolni fogod a rögeszmédet, hogy na, ugye, mégis hazudott és nem voltam elég neki... Neked beteg az agyad sajnos.
2022. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 A kérdező kommentje:
Nyilván ezért kérdeztem, mert kíváncsi voltam, hogy mások szerint működhet-e együtt a két dolog. A dolgok amiket mondott nekem, és az hogy ettől függetlenül megtörtént ami megtörtént.
2022. jún. 26. 23:52
 54/108 anonim ***** válasza:
83%

Igen, és ha véletlenül együtt maradtok örökké, akkor lehetőleg ezután 83 éves korotokig, vagy a haláláig minden nap hánytorgasd fel neki, hogy megtörtént ami megtörtént!

Irigyellek a problémád miatt... Másnak nincs lába, kerekesszékkel jár 23 évesen egy baleset, vagy születési rendellenesség miatt, a te párod viszont, akivel egyébként teljes harmóniában élsz és kinyalja minden nap a feneked, rákeresett egy nőre az instán... Vát éj práblem...

2022. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
100%
Arról jótékonyan hallgatsz, hogy most hol van ő egyébként, amikor GYK-zol? Vagy mindig kifutsz a vécére a telefonoddal amíg válaszolsz?
2022. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 A kérdező kommentje:
Jézus bocsánat, nem tudtam, hogy ez ilyen fontos. Dolgozik a másik szobában.
2022. jún. 27. 00:02
 57/108 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, éjfélkor még dolgozik?
2022. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 A kérdező kommentje:
Egy kis munka senkinek nem ártott még, éjfélkor sem.
2022. jún. 27. 00:03
 59/108 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglalkozik a párod? Cégvezető? Magyarországon éltek?
2022. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim ***** válasza:
100%
Várj, kitalálom. Ti most New Yorkban éltek és Te vagy Palvin Barbi. *.*
2022. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!