Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/148 anonim ***** válasza:
82%
Húzdd a strigulát b+ válaszok alapján. Aztán majd csak kijön valami! Azt válaszdd. Kretén.
2016. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/148 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kerdezo,en nem ertem,neked nem tunik fel h 3 gyerek is van ebben a csodas haromszogben?

A fiatal szeretod biztos h a gyerekekre is vagyik?azert ezt erdemes lenne tisztazni,mielott boritod a bilit.

2016. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/148 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ezt olvasd el, tanulságos lehet...

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

2016. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/148 A kérdező kommentje:
Így névtelenül a segítségre vártam egy kérdésben, ehelyett annyi mocskolódást kapok, hogy az hihetetlen. Attól félek Én is, hogy a gyerekekhez mit szólna. Gyereke nincs még, Én meg nem szeretnék szülni, ez is gond lehet. De lehet hogy Nekem Ő az igazi. Akkor most hagyjam elmenni az életemből? A férjem tök normális rendes ember, de nem tudom mit érzek iránta. Az a baj, hogy a másik iránt érzett vonzalom mindent felülír. De nyomorogva a legnagyobb szerelem is eltűnik. A másik, nem kisemmizni akarom a férjem, csak egy olyan ingatlanból ami ki van adva bérbe nem a közös kasszába kellene befolynia a pénznek? Jelenleg a férjem szüleihez megy a pénz(segítettek felújítani jó tíz évvel ezelőtt, amit adtak azért van a házon haszonélvezetük és a pénz is hozzájuk kerül). A pénzből a gyerekeknek vennének lakást, de több mint nyolc éve ki van adva, és havonta 160000 kapnak érte. Azért ez nem kis összeg, és szerintem ebből Nekem is járna valami. Attól a dologtól is tartok amit olvastam a belinkelt oldalon. Esetleg így is járhatok, ez igaz. Az ilyen válaszok miatt írtam ezt a kérdést.
2016. dec. 4. 14:16
 15/148 anonim ***** válasza:
100%
Azert en 3gyerekkel nem mernem a puszta kemiara epiteni a jovomet.
2016. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/148 anonim ***** válasza:
65%
Maradj a férjeddel,a szerető maradjon tovàbbra is szerető,én biztos így csinàlnàm.
2016. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/148 anonim ***** válasza:
84%

Csak te tudsz dönteni. Én a biztos, már évek óta fix kapcsolatot választanám.

De ha nem tudsz dönteni dobj fel egy pénzt és amíg a levegőben van érezni fogod mire vágysz.

2016. dec. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/148 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nehogy 2 pad közül a földre csücsülj. A szeretőd mit akar? Dugni jó vagy neki, de akar-e veled tartós párkapcsolatot 3 gyerekkel? Én erről nem vagyok meggyőződve. Ha a szeretőd egy jó pasi, kihasználja, hogy kötelezettség nélkül dughat. De ha ebben te partnere vagy, az a te dolgod. A szeretőd részéről van ebben a kapcsolatban a szexnél, "kémiánál" több? Vagy azonnal lelép, ha felveted neki, hogy jöjjetek össze, ne csak dugjatok? Ne légy vak.
2016. dec. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/148 anonim ***** válasza:
69%
Csináld azt, mint nagyon sokan. A család mindenek előtt és heti 1-2 alkalommal szexelsz egy jót. Múlik az idő, majd nem kell már annyira a szex és ott lesz a családod nyugalma. Ez így bevett szokás.
2016. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/148 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy kezdek beleszeretni. Tudom, hogy Ő is szeret Velem lenni. Viszont szeretne gyereket is, Nekem meg nem lesz több. Nem hiszem, hogy sokáig tudom titkolni a kapcsolatomat. Nem tudom mit tervez, azt sem hogy Velem tervez hosszú távra. Végigolvastam annak a nőnek a gondjait amit mutattatok, nagyon elgondolkoztatott. Ha nem akar Tőlem semmit, akkor mi lesz? Én nem tudom befejezni Vele a kapcsolatot, akkor tart ameddig le nem bukunk. Az Én férjem nem az a fajta aki szó nélkül tűrné ezt. Ha ez kitudódik az Én férjem rögtön elválna.
2016. dec. 7. 18:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!