Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel a módszerrel fogok...

Ezzel a módszerrel fogok tudni fogyni?

Figyelt kérdés

Itthon élek, nincs sajnos arra lehetőségem sem pénzem hogy külön diétán éljek. Amit a szüleim főznek azt kell itthon ennem. Viszont nagyon szeretnék egy 6-7kg-ot fogyni. A családban vannak túlsulyos emberek de őket nem érdekli és egyátalalán nem akarnak ezen változtatni. Rajtam nincs annyira sok de nem szeretném megvárni amíg több lesz. Viszont nem is igazán egészségesen étkeznek. Azaz nem figyelnek oda, ami épp jól esik...


Hogyha azt eszem amit ők,de joval kisebb adagot és számolom kaloriabázison és napi 1200 kaloriát fogyasztok akkor ezzel ígyis sikerülhet a fogyás?


157/61 L


2019. aug. 19. 14:45
 1/5 anonim válasza:
100%
inkább 1500 kaloriát egyél és pl.mond hogy vegyenek zöldségeket is és edd azt. illetve mozogj
2019. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
61 évesen már igazán főzhetnél magadra, de a kérdésre válaszolva, igen, lehet így is fogyni.
2019. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem tudom hogy ennyire szellemes vagy vagy csak nem tudtad értelmezni amit irtam. Termeszetesen az nem a korom hanem a magasságom és a kg. De elnézést hogy lemaradt a végéről hogy 157CM és 61KG!


Köszönöm szépen a válaszokat!😊

2019. aug. 19. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha keveset eszel ea mozogsz az eleg
2019. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az étrendben sokkal fontosabb a tàpanyagok arànya és a minősége, mint a kalóriàk. 1200 kalória kb vegetàlàshoz elég, hosszútàvon nem biztos, hogy a szervezetedet pozitív irànyban befolyàsolja. A fogyàs nem minden... De ahogy gondolod.
2019. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!