Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy kezhetnék hozzá újra?

Hogy kezhetnék hozzá újra?

Figyelt kérdés

2 és fél hónap alatt 11 kg-t fogytam ez még nyár előtt volt. Sokan megdicsértek, hogy csinos vagyok és mennyit fogytam és én is ezt látom/láttam új ruhákat is kellett venni tartom a súlyom azóta is. A nyáron megtartottam a súlyom de nem fogytam mondjuk ott tényleg arra törekedtem, hogy megtartsam. Most újra kezdtem és még egy 10est le szeretnék adni. Újra kezdtem ezt a kalória számlálós diétát de valogy nem indul be a fogyás pedig ugyan úgy sportolok heti 3szor és van mikor otthon is . Ez miért lehet? vagy csak idő kell mert már"annyira nem sok a felesleg "?

Ezen kívül még láttam egy másik diétát [link]

Arról szól a videó h úgy fogyott le, hogy egyik nap 500 kalóriát evett másik nap normálisan amennyit akart. Az lenne a kérdésem ez mennyire egészséges érdemes lenne bele vágni vagy többet ártana mint használna?

Aki tud segíteni az írjon



2019. nov. 24. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne sokkold újabb diétával a szervezetedet. Ha most nehezebben is indul be, a kalóriacsökkentéssel biztosan fogsz fogyni. A fogyás sosem egyenletes.

Ez a libikóka-diéta nagyon rosszul hangzik, szerintem inkább maradj a korábbi módszernél, ami már egyszer sikeres volt és amiben van tapasztalatod.

2019. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Redben köszönöm a választ
2019. nov. 24. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

próbálj keresni diéta mellé egy sportot és csak azzal foglalkozz, hogy az étrend jó legyen, + fejlődj a sportban...

én 130kg al indultam az életmód váltásban, 105ig szépen fogytam is, de ott megállt, bármit csinálltam, nem fogytam tovább...

akkoriban kezdtem el kocogni, ugyan ezt a tanácsot fogadtam akkor meg... mikor eljutottam odáig, hogy lefutottam életem első maratonját, 2 évre rá, hogy utoljára álltam mérlegen, csak akkor álltam rá, és láss csodát 78kg...

2019. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sportolok kartézok de rendesen egyesületben.
2019. nov. 24. 21:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Ui. #2 gratulálok a fogyáshoz
2019. nov. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!