Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 800-1000 kalória bevitelé...

Napi 800-1000 kalória bevitelével miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, lassan 3 hónapja (azóta számolom) nem eszem ennél többet mozgok is stb. A mérleg nyelve nem mozdul. Nem azért nem eszem többet mert sanyargatom magam hanem mert nem megy több, nem kívánom, nem esik jól. Szeretnék a régi önmagam lenni úgy 30 kilóval kevesebbel. 3 éve kezdtem el hízni mindenféle ok nélkül így lettem 75-80kg helyett 106. 174 cm magas vagyok és kétségbeesett.

2019. nov. 30. 12:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen étrendtől és is rosszul érezném magam. A kalória nagy része lisztből jön, zsír alig, se zöldség, se gyümölcs... Fehérje is valószínűleg túl kevés.
2019. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Biztos le leszek pontozva (mondjuk itt nem újdonsàg). Én 1000 kalóriával fogytam 5 kilót és nem jött vissza, anorexiás se vagyok.
2019. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%

Az étrended szörnyű, semmi nyers zöldség-gyümölcs. Ez hosszú távon komoly betegségekhez vezet, a szervezeted tele van ezeknek a lisztes sült/főtt kajáknak a salakaival, és a kilóid nagyrészt visszatartott vízből vannak. Illetve a sós kaják is vízvisszatartást okoznak.


Legalább a vacsorádat cseréld le egy salátás tálra, megjön az étvágyad is utána, és segít kipisilni a visszatartott vizet.


Recept: jégsaláta, hagyma, alma, uborka vagy zellerszár, egyéb zsenge zöldségek darabolva, opcionálisan csemegekukorica, az egész pár kanál tejföllel összekeverve. Ennyi.

2019. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Természetesen a gyros tele van jégsalátàval, paradicsommal, hagymával, ma még csak salit ettem :)
2019. dec. 1. 11:56
 25/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha van benne zöldség is, akkor már jobban hangzik. De ha egész nap csak zöldségeket eszel, az se jó. Túl kevés kalória és nincs meg bennük minden fontos tápanyag.
2019. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett, kérdező?
2020. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Azóta is híztam. 2 hete lett volna időpontom endokrinológiára, de a vírus miatt nem volt rendelés. Visszatért a gerincsérvem így a legtöbb mozgásforma kilőve, 2 napja alig tudok lábra állni, remélem holnap sikerülni fog :) bizakodok
2020. ápr. 2. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!