Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1200, max 1500 kalória...

Napi 1200, max 1500 kalória bevitelével lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom, majd mondjátok, hogy sportoljak stb, stb... Olyan munkám van, hogy egész nap megyek, lépcsőzök stb. Nem mindig van energiám ezután még tornázni, de szoktam itthon zumbázni hetente 2szer kb. 170cm/75 kg vagyok.

Szóval lehet úgy fogyni, hogy reggelire nem eszek (nem szoktam), ebédre rendesen megeszem amit főzök (csak kisebb adagot), és vacsorára szendvics stb... és igyekszem betartani az 1200 kalóriát. Fogyott így valaki?


2012. máj. 30. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább egyenletesen oszd el a mennyiséget!
2012. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én már rengeteg fogyókúrát kipróbáltam....ami mindről elmondható, hogy amit leállsz a kúrával és visszatérsz a régi életedhez, azonnal visszajön szinte minde.

Tehát nem fogyókúra kell, hanem életmódváltás! Zárd ki a fehércukrot (helyette nyírfacukor vagy stevia), fehérlisz (helyette zabliszt) és fehérsót (helyette himalája só) az életedből, ízre semmi nem fog változni és máris fogysz. Én kb 1 kilót fogytam 1 hónap alatt. Ami nem sok, de szépen lassan leadtam 5-6 kilót és megerőltetés nélkül tudom tartani a súlyom. (és igen, zabálok néha, étterembe is járok néha, édességet is eszem néha).


Egyébként a sport semmit sem használ, azzal max izmosodsz (és persze egészséges, fitt leszel).

Jó alak = 80% étel és 20% sport

2012. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első számú szabály, hogy reggelizni KELL. Az ebéd OK, vacsorára viszont szendvics helyett valami könnyebbet egyél (zöldségsaláta, sajt, sonka, joghurt, kefír, túró, hal, sovány husi, stb.)
2012. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb napi 1000 kcal-on élek egy hónapja, és szerintem alig fogytam valamit, nem értem mi a baj. Nem jó a mérleg, szóval nem tudok számokat mondani (számomra nem is az számít, hanem a látvány), de alig látszik, hogy lement volna valami. Mondjuk nincs is rajtam sok felesleg. Én sem sportolok, de tervezem hogy végre elkezdem. Mindenhol azt olvasom, hogy a sport nagyon fontos a fogyásban, erre most meglepett ez a válasz, hogy csak 20 %. Pedig én egyenletesen osztom el a kaját, nem eszek lisztes dolgokat, max egy db wasa kenyér reggelire, ami rozsos, nem eszem szinte semmi cukrot, sok fehérjét, zöldséget,gyümölcsöt eszem, és 5 után semmit. Szóval az én példámon látszik, hogy a sport talán mégiscsak igen fontos lenne....

Pedig korábban, amikor sokkal több felesleg volt rajtam (164 cm 71 kg voltam) akkor viszont nagyon szépen lefogytam 3 hónap alatt 12 kg-t sport nélkül.

2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!