Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1200 kalória bevitelével...

Napi 1200 kalória bevitelével tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Az egyik oldal azt írta h súlycsökkentéshez 2000 kalóriát kell ennem, de én 1200at eszek már másfél hete. (170/80 és lány vagyok). Azelőtt nagyon sokat ettem (így visszagondolva, mert amúgy nem tűnt soknak).
2012. jún. 13. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Azzal csak fogyni lehet, mást nagyon nem...
2012. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt nem értem :D épphogy fogyni szeretnék
2012. jún. 13. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb kalóriát viszel be naponta mint amennyi a szinten tartáshoz kellene, akkor fogysz. De ne éhezéssel, hanem sok zöldség, gyümölcs, hús stb. legyen benne. Én mindent eszek, csak a cukrot kerülöm, lisztesből (tésztaféle), krumpliból pedig heti 1-szer eszek. Ez a 3.hete hogy így étkezem és lement 3 kg.
2012. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen adataim vannak, nyugodtan elmehetsz 1500-ig, azzal is fogyni fogsz.

én mondjuk nem számolom annyira pontosan, csak mindig hagyok vmennyi biztonságot, szóval kicsit alatta vagyok én is. én 86-ról indultam egyébként, úgyhogy van hatása :) hajrá neked is!:)

2012. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86-tal én 1700-at is ettem, most 78 kg-nál 1600 kcal-ra lőttem be a határt, de rendszeresen túllépem. Mellette persze van mozgás. Elég lassan, de folyamatosan haladok. Az Én úgy tudom, hogy az alapanyagcsere alá nem kellene menni.
2012. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! remélem sikerül valamennyit fogynom, az elhatározás az megvan :)
2012. jún. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!