Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

1200 kalóriás diétához mennyi a max szénhidrát mennyiség?

Az jó,hogyha max 85g szénhidrátot eszek,de mellé viszont 100-120 gramm fehérjét?Ma például 170 gramm fehérjét ettem.

Keress kérdéseket hasonló témában: diéta

febr. 14. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
Egyénileg kell kitapasztalni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 14. 23:13 Privát üzenet

300 gramm. Annál többet nem lehet megenni 1200 kcalból. Amúgy meg:

Figyelj a közérzetedre, hogy neked ennyivel van e elég energiád. Meg az se mindegy ám milyen fajta az a szénhidrát, de ezt gondolom tudod.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 15. 00:16 Privát üzenet
Ja es feherjéből nem több, abból az embernek fix igénye van, megegyezik diétánál és tömegelésnél is kb. De ha túl sokat eszel, akkor a tested (máj asszem) úgyis átalakítja szénhidráttá, ami egy igen káros és felesleges folyamat. Akkor már inkabb egyél eredeti szénhidrátot.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 15. 00:18 Privát üzenet
150 g a max, ha figyelsz a kiegyensúlyozott makro arányokra. Am 170 g fehérjével nem tudom, jött ki az 1200 kcal, mert nem nagyon van zsírmentes fehérje. Fehérjéből is megárt a sok.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 15. 09:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ugy,hogy vettem ch csokkentett kenyeret,ettem 120g tonhalat,3 tojast,3 csirkecombot (kozepes),meg meg natur joghurtot turoval,ill egy keves heringet.

# 5/5Időpont febr. 15. 10:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tényleg 80g a max szénhidrát/nap mennyiség amit be lehet vinni ha fogyni akarunk?
Fogyok-e, ha a napi bevitt fehérjemennyiségem miatt több kalóriát fogyasztok el, mint amennyit kellene? (részletek a leírásban)
Napi hány kalóriát kell bevinnem, ha fogyni szeretnék?
Ha 165 cm és 82 kg vagyok és inzulinrezisztencia miatt szénhidrátszegény diétát kell tartanom, mennyi számomra a max. CH mennyiség naponta?
Mennyi szénhidrát kellene?
Ha egy étrendben az szerepel pl. hogy 100gramm rízs akkor az a mennyiség a "nyers" kemény rízsre vonatkozik vagy a már kifőzött mennyiségre?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!