Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha "egészségtelen" Ételeket...

Ha "egészségtelen" Ételeket eszek, úgy hogy mértékkel, úgy fogyhatok?

Figyelt kérdés

Le akarok adni 15kg, viszont nem tudom hogy így lehet vajon? Tulajdon képpen valós megerősítésre lenne szükségem.

Az egészségtelen alatt, arra gondolok hogy fehér liszt, rendes cukor, tehát hogy minden az ilyen hétköznapi dolgokból van. Remélem értitek.

Illetve milyen ételek azok, amik viszonylag kevés szénhidrátot tartalmaznak?

A nőgyógyász azt mondta, hogy szénhidrát csökkentett diéta kéne, illetve azt hogy nem kell itt nagy dolgokra hanem pl. Krumpli helyett rizst eszek. Na szóval, lehet most ez egy ostoba kérdés de a segítséget megköszönném.


2020. febr. 27. 09:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Tudom hogy drágák, de azok még elfogadhatóak.

Egyébként sok fehérjét eszem. Bár mondjuk ha valaki írna grammban, hogy mi az a sok akkor pontosabban tudnám írni hogy tényleg sokat eszem e. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2020. febr. 27. 20:52
 22/26 anonim ***** válasza:
Hàt ezt neked kell érezni főleg, én pl 120g körül eszem fehérjét/ nap. Nyilvàn ez egy àtlag érték, volt hogy 115g jött össze meg olyan is hogy 125. Az első pàr hétben szàmolgattam minden nap grammra a makrókat. Míg biztonsàggal beàllítottam az étrendem. Azóta ilyen 2 havonta 1x csinàlok egy szúrópróba szerű szàmolós ellenőrző napot. Minden stimmel 1 év elteltével is. Megszokàssà vàlt.
2020. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az oldal jó adatokat kalkulál?

2020. febr. 28. 07:24
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Viszont attól nem lesz semmi bajod, ha az ajánlott fehérjét kissé túlléped (pl. nekem 64 g-ot javasol, én 80 g körül szoktam bevinni). A zsír-szénhidrát aránya sem kőbevésett. Nekem az ajánlottnál több zsír és kevesebb szénhidrát vált be. IR esetén max. 160-180 g ch-t szoktak javasolni, nem finomított szénhidrátból.
2020. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nyilván le lehet fogyni egészségtelen, de mértékkel fogyasztott kajával is, de minek.
2020. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az ilyen kalkulàtorok csak szàmolnak, és àltalànosítanak a tàpanyagarànyok tekintetében, ami nem mindenkinek jó. A sajàt szervezetét mindenkinek érdemes kiismerni, és ez alapjàn összeàllítani étrendet.

Én pl IR- es vagyok szénhidràt intoleranciàm van, és az àltalànosan ajànlott 160g szénhidràt diétàval semmit nem fogytam, feleslegesen csinàltam hónapokig, mozgàs mellett se ment le semmi.

Vàltottam LCHF étrendre és ez bejött. Az ízlésvilàgomba is jobban beleillik kaja tekintetében és sokkal jobban is érzem magam vele. A makróim : fehérje 120g körül, szénhidràt 80-85g, zsír 160-180. Szépen fogyok éhezés nélkül, én egyértelműen megtalàltam az utamat és nem érdekel semmilyen kalkulàtor:)

Kísérletezz, és te is meg fogod talàlni.

2020. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!