Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit rontok el? Egyhavi "odafig...

Mit rontok el? Egyhavi "odafigyelés" után nincs eredmény, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy hónapja folytatok finomított cukor és fehér liszt mentes táplálkozást. Ez idő alatt összesen fél kg-t "fogytam".

A menü kb így néz ki: reggelire tojás teljes kiőrlésű szénhidrátcsökkentett kenyérrel, zöldséggel. Tízórai gyümölcs és olajos magvak. Ebédre főzelék/sütöben sült édeskrumpli/rizs, saláta, párolt zöldség.

Délután szintén gyümölcs és sajt, vagy natúr joghurtba kevert gyümölcs. Este általában az ebédből egy kisebb adag.


Igen, teszek öntetet a salira, de magam keverem és cukormentes. Édességéhség esetén eszek két kocka cukormentes csokit.

Húst nem fogyasztok évek óta, ez azért maradt ki.


Ülőmunkát végzek, heti 3x tornázok, plusz másfél óra séta a kutyával.


Összesen két alkalommal csaltam: egyszer fehér zsemle reggelire, és egy alkalommal becsúszott egy snickers :)


A kalóriabázis szerint napi kb 1400-1500 kalóriát viszek be.


Picit csalódott vagyok, mert azt érzem, hogy igyekszem, de nem látom eredményét.

És hát nem 70 kilóról fogynék 65-re, na.... :)

Már nem háromjegyű a szám, de ott álltam neki egy hónapja.


Köszi a válaszokat! :)


2020. márc. 10. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Érdemes lenne makrókat nézni. Lehet, hogy túl sok szénhidràtot viszel be.
2020. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a napi étkezésem egy reggeli mondjuk 3 tojásból, aztán egy rendes ebéd körettel, plusz egy fehérjeturmix. Mindezt 6-7 órán belül fogyasztom el, utána már csak vizet iszom. Ez kb 1400 kalória körül van, mellette pedig heti 3x edzek és napi 8000~ lépést teszek meg.


Így nekem heti 1kg~ szokott lemenni, mondjuk én férfi vagyok. (Tehát napi 1000-1200 kalória mínuszban vagyok)

2020. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!