Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit fogyhatok futással ?

Mennyit fogyhatok futással ?

Figyelt kérdés

Úgy gondolva, hogy naponta félórát futnék ami úgy 340kcal.

Ezek mellett pirítóst eszek, hiszen ezt kellett a regenor mellett is ennem de amióta elfogyott 2 üveggel, rám ragadt a pirítós. Az ebéd változatos, néha rendes étel főzelék, tészta... Ezekből érdemes visszavennem hogy legalább egy 20 kg-ot leadjak szeptemberig ?

(Szeptemberben is folytatnám tovább , ez csak egy kitűzött cél)



2020. máj. 24. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve mellé csinálnék felüléseket és guggolásokat (40-40)
2020. máj. 24. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Regenorral fogytál? Mennyi idő alatt mennyit? Folytathatod akkor azt az életmódot, csak figyelj az adagokra és ha megállt a fogyás, akkor jöhet a kalória számolás. De szeptemberig inkább 10-15 kiló lenne reális. Ahogy egyre több megy le, egyre lassabban fog menni.

A mindennapos futást nem biztos, hogy bírni fogod, elvileg jól hangzik, de az majd a gyakorlatban kiderül. A túlsúlyod miatt gondolom hogy jobb lenne biciklizni, úszni, ellipszis trénerezni.

2020. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 üveggel adtam le kb 10 kg-ot, biciklizni szoktam néha, illetve azért eljártam egy héten 1-2 alkalommal focizni és röpizni karantén előtt.
2020. máj. 24. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 0 fehérjével hazavágod magad. Leépülnek az izmaid, hormonjaid. Inkább egyél kiegyensúlyozottan, kalóriadeficitben, és úgy fuss.
2020. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben!
2020. máj. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!