Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi masfel ora futassal...

Napi masfel ora futassal mennyi ido alatt fogyhatok?

Figyelt kérdés

163cm vagyok, 65 kg. A felesleg tobbnyire a csipomon,combomon es a felkaromon van.

Mar kiskorom ota van rajtam felesleg. Szeretnek lefogyni vegre

Mar 2 napja mindennap masfel orat kocogok futogepen folyamatosan, ugy tudom kocogassal jobban lehet fogyni azert csinalom igy. Mellette probalok keveset es kevesbe cukros eteleket altalaba ilyet: reggel egy muzli, del elott egy db kakaos csiga (hogy ne legyen annyira csoki hianyom) esetleg egy db szendvics delutan 1 tanyer fott etel( tobbnyire leves vagy fozelek) utana meg mar csak almat eszek.

Mennyi ido alatt tudok fogyni 10-15 kgt? Vagy mit tudok meg tenni a fogyas erdekeben??


2014. márc. 20. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 10 kg-t ezzel 1-3 hónap alatt le tudsz adni, ez elég sok mozgás, simán ledolgozod azt az egy kakaóscsigát is, meg a müzlit :)
2014. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu elég nagy segítség és it tmindent kitudsz számitani és koplalni sem kell
2014. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-Az én véleményem-


A fogyáshoz jó döntés a kocogás, de semmit se ér az egész ha nem vagy kalóriadeficitben. Tehát ha több kalóriát viszel be mint amennyit egy nap elégetsz, akkor nem fogsz fogyni.


Lehet enni, sőt tilos a koplalás, napi 5-6 étkezés is mehet, de ezek fehérje és zöldség alapú legyen, a gyors felszívódású szénhidrátokat kiiktatva (persze a szénhidrátot nem kell azonnal kiiktatni).


Műzli: agyoncukrozott szénhidrátbomba

Kakaós csiga: ugye most csak viccelsz

Szendvics: fehérkenyér kuka

Alma/gyümölcs: gyümölcscukor


Ha hajlamos vagy a hízásra, nem hinném hogy így tudnál fogyni...

2014. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Étrend kérdése.


Kocogás fölösleges, semmivel sem lesz jobb tőle, de guggolástól elveszi az időt. Gyakorolhatnál késsel, viperával gázsprével, de elveszi az időt a kocogás. Tehát fölösleges és időrablás miatt káros.


Müzlival, kakaóscsigával és szendviccsel meg hizlalod magad. Mellé átlag futás a mozgásod, így átlagos beteg nő leszel. :(

2014. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit fűznék hozzá, hogy ne kocogj minden nap, mert előbb-utóbb lesérülsz. Legalább egy pihenőnap legyen a héten, de inkább kettő.
2014. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!