Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diétázok már 4.hete. Számolom...

Diétázok már 4.hete. Számolom a kalóriákat és odafigyelek az étkezésre, eddig csak -4kg ment le..miért csak ennyi, ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Sportolok mellette (bicikli és görkorcsolya), látom más négy hét alatt sokkal többet fogy..

(18 éves lány vagyok)


2020. jún. 23. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert alapból 40 kiló vagy.
2020. jún. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ennél többet max a koplalók, vagy a nagyon túlsúlyos emberek adnak le. A heti 1 kiló bőven jó.

Itt minden 3.kérdés alatt leírják, hogy fél-max 1 kiló/hét az ideális fogyás. Nem tudom ki az a "más" én még sose találkoztam olyannal aki ennél gyorsabban fogyott volna

2020. jún. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jó ütemben fogysz, ne aggódj. Így legalább a bőrödnek is van ideje alkalmazkodni, ugyanúgy feszes marad végig, nem fog lógni mint azoknak akik hirtelen nagyon sokat fogynak.
2020. jún. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Hány kilóról indulsz, 130?

Feltételezem nem két hónap alatt híztál meg. A szervezeted nem egy hónap alatt fog megszabadulni attól a feleslegtől.

2020. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
A heti egy kiló fogyás az egészséges érték felsö határa, ha nincs exrtrém túlsúlyod (+30 kiló fölött), a heti fél kiló az ajánlott!
2020. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia . Én 4 hét alatt 3.5 kiló mínusz. Ne aggodj . Szerintem lassan de biztosan :) és akkor nem fogsz vissza hizni . Plussz nekem 10 kilo feleslevem volt lehet neked is kevés a súly felesleged. Pl egy ember aki 30 vagy annál több plusszal rendelkezik nyilván kevesebb idő alatt több megy le .
2020. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, biztatóak voltak! Az a bizonyos “más” pedig egy ismerősöm, aki jelentős kilókat adott le hetente😊
2020. jún. 23. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Összetenném a két kezem heti 1 kg fogyàsért, nem értem a problémàd. Ez egy viszonylag gyors ütem. Vannak emberek akik sokkal lassabban fogynak havi 1-2 kgt, és bàrmit csinàlnak, nem megy gyorsabban. Inkàbb örülj neki. Később amúgy is lassulni fog.
2020. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!