Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete odafigyelek az étkezése...

3 hete odafigyelek az étkezésemre (kalóriadeficit, makrók) és heti 4szer edzek, mégsem ment le egy centi sem, csak 3 kg, ami víz. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 21:59
 1/7 anonim válasza:
100%
3 hét alatt 3 kiló, az nem rossz.
2020. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudni, hogy csinálsz-e valamit rosszul, az odafigyelés elég tág fogalom, remélhetőleg nem csinálod pl. drasztikusan. de ha feltételezzük, hogy jól állítottad össze, akkor is 3 hét nem idő, 3 kiló meg teljesen jó - ha többet vársz, akkor mégis nagyon lecsökkentetted a kalóriákat, mert egyébként tudnod kellene, hogy nem lesz gyorsmenet.

szóval egyelőre csináld tovább, légy türelmes

2020. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Edzel is, tehát izmosodsz. Az izom tehezebb mint a zsír. Tedd el a mérleget és vegyél elő egy centit. Sokan csak a ruhájukon veszik észre h kezd nagy lenni.
2020. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Edzel is, tehát izmosodsz" - csak akkor, ha súlyokkal dolgozik, és ez sem 3 hét alatt fog látszani - de nem tudhatjuk, hogy a kérdező mit edz.


"izom nehezebb mint a zsír" - 1 kiló izom nem nehezebb, mint 1 kiló zsír, maximum kevesebb helyet foglal el.


"Tedd el a mérleget és vegyél elő egy centit" - 3 hét alatt a mérlegen általában több változást lehet észlelni, mint centikben.


"Sokan csak a ruhájukon veszik észre h kezd nagy lenni" - pár hónap fogyás után.

2020. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy centi se ment le nagyon, ilyen fél centik mentek le mindenhonnan, amit nagyon kevésnek érzek.
2020. jan. 23. 06:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Azta, minden egyes szavamat kivesézted. Hidd el én is tudom, hogy a kérdező egy kicsit türelmetlen és egyből csodát vár, amit írtan azt általános tanácsnak szántam és nem a

úgy értettem, hogy 1 kg zsír meg 1 kg izom súlyra különbözik csak ha fogy zsírból, de közben szed fel izmot akkor a kg mérés már bukta.

2020. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg számolod a makrókat, és jól állítottad be a kalória deficitet, iszol elég vizet, mozogsz, akkor semmit sem csinálsz rosszul. Légy egy kicsit türelmesebb. Ennyi idő alatt nem történik csoda. A víz már lement, szuper, folytasd tovább, és akkor hamarosan a zsír is fogyni fog rólad :)

Az életmódváltás, és az azzal járó fogyás egy maraton, nem sprint.

Én november közepe óta csinálom, holnap mérem magam újra, de egy hete -4,5 kg-nál jártam. Holnap remélem már -5 kg-ot mutat a mérleg, de ha nem, akkor sem hagyom abba.

Szóval ne aggódj, senkinek sem egyszerű, az eredmény a kitartásban rejlik.

2020. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!