Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Honnan tudjam, mennyi az...

Honnan tudjam, mennyi az alapanyagcserém?

Figyelt kérdés

Ugye hogyha kevesebb kcalt viszek be, mint amennyit elégetek, akkor fogok fogyni.

Emellett persze edzem is, kardió+súlyzó együtt, de nem tudom, hogy számoljam ki az alapanyagcserém, amit mindenképp elégetek, edzés nélkül is.

Naponta kb. 1300-1400 kcalt eszek, nem tudok minden nap elmenni edzeni, de egy héten 4x szoktam. Honnan tudjam, mennyi kcalt égetek el alapból is? Bocsánat, lehet hülye vagyok, de engem már bosszant amiért nem tudom magamtól....



2020. júl. 8. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre alapanyagcsere kalkulátorok. Csak be kell írni Googlebe
2020. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon:)
2020. júl. 8. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt pontosan nem lehet tudni. A kalkulàtorok csak becsléseket tudnak megadni. Nagyon sok mindentől függ. Az egyéni szervezet hormonàlis àllapota, magassàg/ testsúly, aktivitàs, étrend... A test jelez, ha energiàra van szüksége.
2020. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!