Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik nem számolják a kalóriáka...

Akik nem számolják a kalóriákat, azoknak sikerül a súlyukat tartani?

Figyelt kérdés

Nem szeretném márr folytatni a kalória számolást, csak még nem tudom, hogy jó döntés lenne-e abbahagynom?


Vannak itt olyanok akik csak szimplán arra figyelnek oda, hogy mennyit esznek? Gondolom ti már akkor nem is méritek le a dolgokat?


Mire figyeltek? Vagy mikor veszitek elő a számolást, a konyhaimérleget?


Tippeket szívesen olvasok! :)



2020. júl. 20. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem számoltam a kalóriákat, és 16 kilót fogytam február elseje óta. Pedig nem vagyok már fiatal. Most az elmúlt 3 hét egy összefüggő, durva kilengés volt, de meglepő módon nem pakoltam fel egy kilónyi pluszt sem. Vagyis fogyás helyett súlyt tartottam, de ha tudnád miket ettem leülnél. Most persze visszatértem a jó kis rendszeremhez, de kalóriákat továbbra sem fogok számolni. Még 4 kilót akarok leadni.
2020. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egy ideig csináltam, de a napi túlhajszolt életvitel mellett nem mindig van idő rá, sokan elunják, abbahagyják.

Szerintem ha egy ideg számoltad, már tudod, hogy irtó sok kalóriát beviszünk a szervezetünkbe, nagyjából tisztában vagy vele kb mennyit és mit kellene enned.

Én úgy vagyok vele, hogy amit megkivánok, azt megeszem, de igyekszem keveset enni. Pl ebédkor egy adag ételt kiarkni (pl 1 szelet hús, köret, savanyúság) és elrakni az edényeket, nehogy ott legyen a kisértés, és tényleg nem enni többet bármennyire is mernél még.

Namármost ha a háztartásban a nő főz vagy pl anyósnál eszik valaki stb akkor sokszor megtorpedózza a fogyókúrát, mert megsértődik ha nem eszel sokat... :)

Összességében akaraterő kell, és inkább keveset enni. Én pl nasi helyett eszek nyers sárgarépát (imádom), a rágáskényszert ez is levezeti, vagy pár szelet trappistát csoki helyett...

Jó dolog számolgatni, de nehéz betartani...

2020. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!