Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy ez a kérdés nem...

S.nikolett18 kérdése:

Tudom hogy ez a kérdés nem ide tartozik teljesen de csak ide tudtam sorolni mert végülis azért érdekel h mellőzem ezeket és jobban, könnyeben tudjak fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti mitcsináltok mikor megkivántok egy édesüditőt,esetleg édességet,nasit vagy épp ami a fogatokra való,mert edzek és odafigyelek az étkezésre de néha néha becsöppen egy kis + ami nemkéne és érdekelne hogy ti mivel pótoljátok ezeket... :) ötletek tippeket szeretnék ide kommiba,esetleg üzibe. köszi előre is

2015. máj. 13. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Leugrom a fagyizóba egy eritrittel, steviollal édesített glutén-tejmentes 'paleós' csokifagyira.
2015. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ez abszolut nemhizlal?:) meghát nem mindenhol van ilyen fagyizó
2015. máj. 13. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem két módszerem van rá, az első a legegyszerűbb: nem eszem meg, sőt, jobb esetben eleve nem is tartok otthon semmi olyasmit. A cukros löttyöket eleve megvetem. Ez az ajánlott. A másodikról meg csak annyit mondanék, hogy nem nyelem le azt, amit csak az íze miatt eszem, nem azért, mert éhes vagyok.
2015. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ha nasizni akarok, akkor gyümölcsöt eszek, mostanában epret, körtét, de mikor mi van szezonban. Szerencsére jön a dőzsölős időszak, nyáron mindig rengetek friss gyümit eszem :)
2015. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hizlal, mert ektomorf vagyok.


Ha nem lennék ektomorf, akkor is alacsony maradna az inzulinszintem, hiszen nem cukor meg tej van az említett fagyiban is. Ami amúgy jelképes, most nem fagyizni mentem le hanem habosra kevertem egy tojásfehérjét, tettem bele édesítőt és a sárgáját. Megint nem egy cukorbomba, alacsony inzulinszint mellett miért lenne hízás? Itt az édességem, teljesen fogyókúrás.


Mellette nem kell 2000 kcal fölött enni, és el kell menni edzeni. Ezek a fogyós étrend alapjai. Kalóriadeficit, testedzés, inzulinrezisztencia elkerülése, értéktelen tápanyagok (gabonák, cukor) elkerülése.


Ilyen a paleós fagyi? Ilyen.

Ilyen az édesített tojáskrém/hab (kakaóval :3 )

Ilyen. És akkor én nem fogyizom, mellette én eszem ám rizst, húst, sok zsírt. De aki fogyni akar, az szimplán nem eszik rizst, mértéket tart a zsírral (összkalóriát nem kell magasan tartani, hiszen ott a saját testi zsír amiből úgyis fogyna)

2015. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Elég sokat és elég zsírosan eszem ahhoz, hogy ne vágyjak brutálisan édességekre. Szóval fizikailag, ellenállhatatlanul... Biztos érted.

2. De azért szeretem a finom, édes ízeket és a sütiket, a málnás-banános turmixokat, a gyümölcspudingokat, a csokit...etc. Magam csinálom őket, rendes ételek és egész jól passzolnak az étrendembe. Ha nem passzolnak, de gyümölcsöt akarok és kész (most tavasszal ez van), akkor ellavírozgatok valahogy, igyekszem szolidan csinálni, de ha kell, akkor kell :P


Boltban nem veszek édességet, bulik pedig ritkán vannak az életemben, persze ott is meg tudom csinálni, hogy nem eszem semmit, ez a saját döntésem.


Üdítőt nem tudom, miért kívánnék, azok elég vackok. Említettem a málnás-banános turmixot, ami inkább limonádé volt tegnap, de málnás-banános :) Jólesett nagyon s cukor se volt benne sok, a málna ebben elég jó, a banán pedig csak sormintának volt benne.

Persze léteznek édesítőszerek. De még kalóriaszegény édességek is, vannak trükkök. De még a legtöményebb édességemmel sincs baj, ha keveset eszem belőle vagy megteszem az ebédem 2. fogásának, s eléteszek valami térfogatos zöldségételt, hogy garantáljam a jóllakottságot.

2015. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szárított gyümölccsel, 1 kocka étcsokival, ritkán túró rudival pótolom, ha nagyon édeset, habosat vagy tésztásat ennék, de olyankor muszáj, mrt majd megveszek.

Tegnap pl epret ettem, de tejszínhabbal, így a nasi is megvolt és mégsem mondjuk egy képviselő fánk. Ilyenkor vacsorára kevesebbet próbálok enni a normál adagomnál.

2015. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

zabpehely + kakaópor + natúr joghurt + kicsi méz


vagy


kókuszreszelék + natúr joghurt + méz (esetleg vanília aroma)


vagy ezek variációi :D

2015. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!