Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Meg lesz szerintetek, vagy ne...

Meg lesz szerintetek, vagy ne reménykedjem?

Figyelt kérdés
Eddig fogytam 10kgot 3 hónap alatt, és még szeretnék 12-őt. Ez a fogyás még mindig folyamatban van, de lassú. Január 10.éig szeretnék 12őt. Úgy kb. van még 4 hónapom, szerintetek sikerül? Vagy még jobban be lássul, és csak pár fog le menni?
2020. szept. 19. 14:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tudom ezen én is el gondolkodtam, de nem vagyok hülye, tudom mit csinálok. Ha már olyan lenne a helyzet persze hogy meg állnék nem csinálnám tovább, de meg nem az a helyzet van.
2020. szept. 19. 17:11
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én még értelmezni sem tudom, ha elégedett vagy a testeddel, ami saját bevallásod szerint izmos, annyira, hogy mások a súlyodat sokkal kevesebbnek tippelik.

Az elmondásod szerint nincs testkép zavarod, látod, hogy nincs felesleged, akkor minek az új cél?

2020. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát nem azt mondtam h nincs, hanem azt hogy minimális. 2. Azért csinálom mert nekem ez olyan "mánia" féle dolog hogy tudjam hogy mennyi a súlyom, és hát az 56ot soknak találom.
2020. szept. 19. 17:26
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
A súlyod a mániád, akkor nagyon jó úton vagy az anorexia felé. 159cm vagyok, én eljutottam 48-ig, de kórház lett a vége. Kurvára nincs erre szükséged, ha saját bevallásod szerint minimális felesleged van, ha én így láttam volna, akkor elkezdek normálisan enni ahelyett, amit csináltam...
2020. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Nem csak jó úton vagy az anorexia felé, hanem félig-meddig benne is vagy. Az, hogy tudod mit csinálsz, meg tudsz állni ha baj van, az csak egy illúzió. Minden anorexiás ezt mondta egykor. Az is tipikus, hogy majd x célnál boldog leszel. Nem leszel az. Nem leszel elégedett. Ez egy mentális betegség, nincs benne realitás. Ha jót szeretnél magadnam, hagyd még most abba ezt a diéta dolgot.
2020. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára betegség miatt voltam 50 kg alatt (160 cm vagyok), rettenetesen néztem ki, szerintem ne akarj olyan lenni...


Azt írod, tudod, mit csinálsz, de aztán meg azt, hogy ez a mániád. Akkor most melyik? Kérj segítséget.

2020. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az hogy nekem van egy "mániám", attól még tudom mit csinálok, ha nem tudnám nem vállalnám be magamnak azt hogy ez a mániám. Én egyáltalán nem akarok itt veszekedni, én csak fel raktan egy kérdést, amit ti válaszolók túl bonyolítottátok.
2020. szept. 19. 18:48
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Na jól van, kérdező. Válaszolok a kérdésre.


Egyre jobban be fog lassulni a fogyás, mert már nem igazán van rajtad felesleg és az egészséges súly tartomány alá akarsz menni. Egyre nagyobb deficitet kell majd fenntartanod szerintem. És ebből lesz a baj, mert 1200-1300 kalória alatt (ha hosszútávon tartod) egyre nagyobb eséllyel fognak falásrohamok jönni rád.


(#16 voltam)

2020. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#16 köszönöm a válaszod. :)
2020. szept. 19. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!