Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges vagy ne reménykedje...

Lehetséges vagy ne reménykedjek? :D

Figyelt kérdés
A napokban határoztam el magam nagyon, hogy igenis leadok egy keveset. Nem vagyok elhízva, de van egy kis felesleg a hasamon és a combomon. Hosszútávra nagyjából megvan a terv, viszont most derült ki, hogy jövő hét vasárnap programom lesz (mind1 mi) és szeretnék egy pár centit lefaragni a hasamból. Fiatal vagyok és a családdal nem nagyon lehet ezt megbeszélni, mert "jajj ettől nem hízol meg", "jajj nem kell fogynod, ne akarj piszkafa lenni" stb. Ezért úgy gondoltam, hogy ebédet mindig eszek addig (egyébként is szoktam na, csak ezek nem valami fogyókúrásak stb., de abban is igyekszem kicsit egészségesebben, pl. sültkrumpli helyett én salátát eszek inkább köretnek stb.) szóval ebédet megeszem, addig úgy se hagynának békén, aztán a nap többi részében rengeteg vizet iszom, gyümölcsök, zöldségek és más nagyon nem is. De nem koplalnék. :) Plusz napi 30-60 percet tornáznék Norbi, Rubint Réka stb. DVD-kre, főleg hasat formálókra. Lemegy valamennyi és ha igen mennyi kb. (centire vagyok kíváncsi, nem kilóra)? :)
2011. aug. 20. 14:41
1 2 3 4
 1/32 csokissüti002976 ***** válasza:
+hulahopp karika. :D
2011. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Két gond van vele, nincs itthon éééés r*hadt béna vagyok vele. XD :D
2011. aug. 20. 15:02
 3/32 anonim ***** válasza:

nekem is az a gondom, nem tudok én úgy mozogni :D amúgy 1 heted van, én nem tudom, sikerülhet-e. A barátom öccse 1 hét alatt kigyúrta magát napi 6x900 felüléssel, a barátom hasonló módszerrel 2 hónapja szenved.:D egyénfüggő, bár szerintem egy hét.. háááát...:)

16/L

2011. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: azaz napi 4500 felülés? egy hétig? ugyanmár. 1. rohadt izomláza lehet... nem bírná, szerintem. 2. az izom nem fejlődik ilyen gyorsan, még ha állandóan is csinálja.
2011. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
bocs, 5400at akartam írni.
2011. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem kigyúrni akarom magam és arra sem számítok, hogy bombanő leszek, mindössze, hogy van-e esély arra, hogy egy kicsi megy le belőle. :)
2011. aug. 20. 16:45
 7/32 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj anyukáddal h téged zavar az a kicsi és elszántad h ledolgozod és azt szeretnéd h támogasson és kihagydhasd az ebédet. És persze tudod azt h ő csak jót akar de az lenne a jó neked ha támogatnak.

+ még a futást vagy gyors sétát is ajánlom.

2011. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
1 hét alatt? zsír nem tűnik el látványosan, de ha keveset eszel (üresek a bélcsatornák, testedben a víz..) és hasonló dolgokra figyelsz, amik a napi testtömegingadozáért is felelősek, akkor lehet valami minimális kis eredmény, persze ez csak látszat lenne.
2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
ebéd kihagyása? már éhezés rovatba is átcsúszunk?
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Az ebédet nem fogom kihagyni, olyan gazdagok meg nem vagyunk, hogy mindig kétféle ebédet csináljunk. ;)

Akkor nem reménykedem, ezt kibírom, aztán majd később úgyis látszik az eredmény. :)

2011. aug. 22. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!