Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni a...

Hogyan tudnék lefogyni a legegyszerűbben? Kb 80-82 kiló vagyok és 13 éves. Nem nagyon eszem gyümölcsöt mert ugyebár tél van, de azért reménykedem hogy más módszerrel lemegy nem túl sok időn belül.

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 04:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs olyan módszer amivel kapásból eltűnik,de sokat lehet javítani a helyzeten.

Én azért nem eszek igazán gyümölcsöket mert nővérem terhes,így a nagyját neki adom.

Próbáld meg minimálisra csökkenteni a szénhidrátbevitelt(tudom,hogy amikor az ember suliba visz kaját szinte lehetetlen,de nálam simán belefér az a 2-3 zsemle),igyál sok folyadékot,próbálj meg gyakrabban kisebb adagokat enni,és nagyon fontos a mozgás.Tudom,hogy az ember néha nehezen veszi rá magát,de az első hét után szinte kívánod majd hogy tornázzál.

2013. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is nagyon kell gyümölcsöt enni, télen. Mert lefagy a fákról.


De cukrot és lisztet sem kell, és akkor szépen le fogsz fogyni.

2013. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dr filippo ongaro ***** válasza:
16%
A boltban van gyümölcs! 13 évesen mit akartok?
2013. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

... az emberi szervezetet nagyon érdekli, hogy mi van a boltban.


Amúgy mivel nem a gyümölcstől elhízott.. egy 13 éves sem, ezért szerintem igazából mindegy is.


A gyerek mit akar? Hát édességet, lisztet-cukrot.. természetesen. Ezt kellene lecserélni húsra, zöldségekre.

2013. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!