Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki egynapot bűnöz, és...

Ha valaki egynapot bűnöz, és megeszik 5000kcalt, következő nap folytassa a megszokottal, vagy be egyen?

Figyelt kérdés
Mert azon gondolkodom, hogy azért 5000 kalória egy nap rengeteg. Ha következő nap eszik, az olyan, mintha be sem fejezte volna a zabálást, és az a kalória mennyiség hozzá adódik a tegnapihoz, és ideje sincs úgymond felszívódni. Jól gondolom? Vagy ez hogy működik?

#kalória #bűnözés #evés #csalónap #Bűnözés utáni nap
2020. szept. 21. 11:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő célravezető lehet. Én személyesen ilyenkor böjtölök de nem kell egész napot koplalni, csak amíg megnyukszik a gyomrod onnantól pedig a jól megszolott.
2020. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
10-es, erről h nincs olyan h "tisztítókúra" megoszlanak a tudományos vélemények is. Szerintem sokan jártak már úgy, olyanok is akik nem diétáznak, hogy egy karácsonyi 3 napos zabálás után, egyszerűen semmi étvágyuk nem volt, vagy esetleg elcsapták a hasukat, és azért nem ettek kb semmit egy napig. A teljes koplalás nem jó, de ha nagyon visszafogod a fogyasztást egy napig (akár úgy h éhség érzeted is van) az még nem a világvége. Nem hinném hogy komolyabb egészségügyi kockázata lenne ennek, már utána olvastam sok mindennek, és a több héten át történő böjtölést természetesen senki sem javasolja, de sehol nem olvastam, h egy nap visszafogás miatt bármi baj lehetne.
2020. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát a nap nagyrésze eltelt. Holnap már eszek, viszont akkor sem sokat. Ti mennyit ajánlotok, mennyit vigyek be holnap?
2020. szept. 21. 17:22
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell térni a megszokott étkezéshez, valamint komolyan át kell gondolni a diétát. Valami gond lehet vele, ha falásrohamot idéz elő.
2020. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Mennyit? 1500-at legalább. De gondolom te ez a napi 1000 kalorias fogyokuras vagy, akire random rator a zabálhatnék, utana meg sir a szaja hogy nem megy neki a dieta, meg nem fogy semmit. Ha annyira aggódsz mozogj többet holnap. De egyel! -.-
2020. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Eleve a diéta, az ne legyen nagyon durva. Én most anyukámra vagyok nagyon büszke, 10.héten tart és lassan 10 kilót fogyott, bár neki volt miből. Amúgy, ha van egy ilyen zaba nap az nem gond (de azért ne legyen 5000 kcal), ha nagyon megkívánod a csokit egyél belőle egy kockát, nem szabad a diétát borzalmasnak átélni. Visszatérve, ha van egy ilyen nagyobb kaloriás napod, az még segítheti is a fogyást, mert nem tudom pontosan, hogy magyarázta nővérem, de ha sok ideig ugyanazt a kalóriát eszed beáll egy szintre és onnan nehéz fogyni. Viszont, ha tartasz egy sunyi napot (pl. megeszel egy kis hamburgert) akkor megint felugrik a szervezetbe annak az igénye és akkor mivel kevesebbet visszel be égetsz. Nem tudom érthető-e, ha nem bocsi.
2020. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó... Nem, nem az vagyok. 1700 kcalt viszek be, súlytartás érdekében. És soha nem csináltam ezelőtt ilyet. Mindig német tudtam mondani, de ez be volt tervezve
2020. szept. 21. 21:03
 18/19 anonim válasza:

Szerintem, ezt nem nekem gondoltad, vagy legalábbis remélem

16os

2020. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vannak a youtubon ilyen 10000 kcal napos kihívások.Én ilyen videokat nézek,ha megszaladt a kalóriabevitelem,mindig megnyugszok :) Habár 3500 volt a maximum,amit sikerült bevinnem,de ott befigyelt az alkohol is
2020. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!