Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma eléggé sokat ettem, a...

Ma eléggé sokat ettem, a megszokotthoz képest. Egy nap még nem a világ vége, ugye?

Figyelt kérdés

Bár már súlytartó diétán vagyok, de ma összetételben is eléggé csaltam, meg mennyiségben is..:S 48kg voltam, de a mai napom után már 50kg-ot mutat a mérleg. Remélem ez csak a sok kaja :S

R: 2 nagy (de vékony) szelet vajas-lekváros fehér kenyér (vékonyan kenve lekvárral) 4dl cukros citromos teával

E: na itt nagyon éhes voltam, mert előtte egész délelőtt sétáltunk a hidegben, és kifagytam..szóval ettem: kb. 100g sült disznót szilvás mártással, kb. 300g curry csirkét, és mellé még kb. 300g csicsókát meg egy kis párolt karfiolt is és ittam mellé 4dl 100%-os ananászlét

U: 1 bögre kakaó, 2 kis csokis szaloncukor

V: annyira televoltam, már csak inni tudtam...megittam kb. még az este folyamán 6dl 100%-os ananászlét

Tudom, sok a cukor, és sokat ettem...De alapból általában 1200 kalóriát nem haladom meg, ez a ma csak a nagy hideg miatt volt szerintem, meg mert olyan fini volt az ebéd, így advent 1. vasárnapján :$

1 naptól még nemfogok hízni, igaz? Holnaptól folytatom a súlytartó étrendem 1200 kalóriával, és nem ilyen fehér kenyerekkel, meg cukorral...


2014. nov. 30. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy nap nem a világ, de nem is egészséges, hogy egyszerre ennyi mindent összeeszel. Ezekre vigyázz van sok praktika, hogy ne edd magad túl, ezeket azért tartsd be, mert a rendszeres elgyengülés után apránként visszahízol.
2014. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!