Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, ti ünnepekkor,...

Fogyókúrázók, ti ünnepekkor, mint pl. most a húsvét is tartjátok a megszokott étrendeteket?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem lenne semmi baj ,ha egy kicsit félreennék,de az a fajta vagyok aki ha eszik pl.egy szelet sütit akkor nem tud megállni egynél.

2017. ápr. 16. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ne egyél sütit! A húsvéti sonka,tojás meg nem gáz,ha nem egy vekni fehér kenyérrel eszed.
2017. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen ez a baj a felreevesekkel. 1et megeszel eszre se veszed es jon a tobbi. En husvetkor nem igazan parazok a felreeves miatt,mert a sonka zoldsegekkel boven jo taperteku etel. Nyilvan ha ugy van megeszek 1-2 sutit de az meg nem a vilag vege. Es mivel en mar regota napi 4-5x eszek kozepes adagokat ,igy ha akarnek se tudnek bezabalni ,csak azert mert husvet van. Vagyis hat betudnek ,de rosszuletet nem er a dolog :D
2017. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én zabálok :D
2017. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanugy kimerem az adagomat viszem a kis merlegem az unnepi asztalhoz es lemerem mennyit eszek,lehet tullepem,de tudni fogom mennyit ettem es ez megnyugtat.Ilyen sutiket sose szerettem ugyh olyat nem eszek igy kicsivel tobbet fogok enni az unnepi kajabol:)
2017. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Nincsenek ilyen problémáim, mivel nem ünneplünk. A húsvétot már vagy 20 éve nem. Minden a szokásos mederben, ahogy átlagos napokon szokott.

Születésnapok: csak a sajátomon engedem el magam. Egyébként max. egy kis szelet torta.


Az egyetlen "gázos" ünnep a karácsony. Bár általában amit én csinálok süti, azt szétosztogatom, csak keveset eszek belőle.

Szoktam venni ünnepi puszedliket a fa alá, de az is inkább csak dísz. Általában márciusban fogy el az utolsó csomag, szóval azt is beosztom rendesen.

Tehát összességében az ünnepek nem nagyon viselnek meg.


A csalást nem kötöm ünnephez. Így nincs kényszerem arra, hogy bizonyos alkalmakon jobban elengedjem magam, mint máskor.

2017. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!