Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha véletlen több kalóriát...

Ha véletlen több kalóriát viszek be egy nap, de lemozgom, akkor nincs baj?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk a napi adagom 1300 kcal. Tegyük fel, "cheatelek", és aznap 1500-1600 kcalt viszek be. Hogyha mindezt a többletet én lemozgom, és edzek, akkor úgymond lenullázom a pluszt? Vagy akkor is hízni fogok?

Itt most nem tudom lényeges-e, hogy mondjuk a többlet az 300 kcal zöldség volt vagy 300 kcal fagyi.



2021. jan. 5. 18:27
 1/2 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy semmi baj nincs az 1500-1600kaloriával. 1300 az nagyon kevés. En 1200nál nem is tudtam fogyni. Kellett az 1500 hogy fogyni tudjak.

No de hogy a kérdésedre is válaszoljak. Ha lemozgod semmi "bajod" nem lesz belőle.

2021. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért eszek 1300at, mert én alapjáraton kis termetű vagyok, és a célom az hogy a kis csúnya zsírpárnákat "leolvasszam" magamról valahogy:) Mert külsőre nem nézek ki kövérnek, úgyhogy nem a drasztikus lefogyás a cél.
2021. jan. 5. 19:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!