Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez csalónapnak számít? Én...

Ez csalónapnak számít? Én annak veszem..

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok!

Másfél hete eszek egészségesen és kalóriadeficitbe.

1600kcal

1 óra úszás, 1 óra szinkronúszás, fél óra erősítés


ez az edzés heti 3x van


heti 2x pedig 40 perc kardió van..


Visszatérve csak annyi, hogy csalónap volt ez?

reggeli:

zabkása(cukor nélkül(200kcal)


ebéd: csináltam egy sütit, ami nagyjából csak egy hat tojásos piskóta meg egy kis puding- ennek a felét megettem mert egyszerűen nem tudtam megállni(ez nem tudom mennyi kalória)


vacsi: 3abonett, rájuk 2-2 szelet téliszalámi, egy szelet sajt, nagyjábol 10 karika uborka..


csalónapnak számít, mert a piskóta borzasztóan sok.. Köszi ha végigolvastad és a válaszokat.



2021. febr. 9. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Az a tény, hogy csalónapokon járatod az eszedet másfél hét diéta után, meg sütiket eszel, nem kecsegtetnek túl sok sikerrel a diétádat illetően.

Nyugodtan lehet mondogatni magadnak(hazugság),meg itt kérdezgetni, hogy hú ez csak egy nap, meg nem is olyan sok ez, meg benne vagyok még a keretbe. Ez egyenes út a bukáshoz. Majd lesz még egy nap, aztán egy kis csoki, egy kis süti, pogácsa ez-az.

Másfél hét alatt a tested rá sem állt még a diétára. Majd félév múlva mehet egy süti, cukormentes.

2021. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam..másfél hónapja, pontosan január elején kezdtem ezt és azóta nem is volt tényleg magamat nem csapom be. Nem vagyok édes szájú szóval tényleg nem szoktam ilyeneket csinálni, nasinak legtöbbször zöldségeket eszek. Normális válaszokat várok..
2021. febr. 10. 14:11
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Jól értem, hogy alapból 1600kcal-t szoktál enni?
2021. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt csak akkor ha az úszós edzésem van.. ha nincs akkor 1300 körül..miért?
2021. febr. 10. 14:15
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Hány kg vagy? És hány eves?
2021. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
60kg 170 cm és 16 eves
2021. febr. 10. 21:33
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem étrend, csalónap, hanem egy kalap kaka.


Semmi értelmeset nem ettél.

2021. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!