Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megettem egy nyolcszeletes...

Megettem egy nyolcszeletes tortát EGYEDÜL! Hízhatok tőle?

Figyelt kérdés

Diétás torta volt, eritrittel készült, egy szeletben kb. 200 kcal volt, de így is túlléptem a kalóriakeretem. :/

Ha délután szobabiciklizek egy órát, nem hízhatok ugye??

Ma nem ettem még mást a tortán kívül, és annyira fáj a hasam, hogy valószínűleg nem is fogok.



2021. márc. 1. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálsz belőle rendszert akkor nem probléma
2021. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
nem dehogy, ez a legmodernebb fogyókúrás módszer, brit kutatók kimutatták, hogy tíz emberből hét, az három.
2021. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít, ha egy nap hízol? Ez egy maraton, nem sprint? Ha 364 nap jól táplálkozol és edzel, akkor szerinted a 365. nap miatt gáz lesz?

Persze ehhez az is kell, hogy a többi nap jó legyen.

2021. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egészségesen eszem és általában 1300-1400 kcal-t.

2021. márc. 1. 23:00
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez az egy alkalom meg se kottyan

Havonta 1 kis bűnüzés nem árt

2021. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Engem az érdekelne mi vitt rá h befalj egy egész tortát? Ki vagy éhezve? Akkor van ilyen általában ha túlságosan is megvonsz magadtól mindent és kényszerzabálásba találod magad. Talán enyhíteni kéne a diétádon h ne legyenek falási rohamaid.
2021. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt nagyon lepontozák, ahhoz képest, amit írt... Egy élsportoló napi 3x2 óra edzéssel (olimpikonokra tessék gondolni) simán eszik 10 ezer kalóriát egy nap. És le is mozogja.


Nagyon sok birkózó, ökölvívó ezért hízik el, de gusztustalanul, mikor abbahagyja az aktív sportot. Hozzászokik a nagy kajálásokhoz, a sokezer kalóriához, és ha nincs mellette a mozgás, akkor azt veszi észre, hogy küzdelem még az ágyból is felkelni.

2021. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!