Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csinálok rosszul? Egy...

Mit csinálok rosszul? Egy helyben toporgok, nem tudok fogyni

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egész életem a fogyókúráról szól, 2 évvel ezelőtt fogytam 10 kg-t, azóta nem tudtam többet, most kitudja hanyadjára kezdtem el, múlthét vasárnap 79.0 kg-val zártam a hetet, hétfőre 79.2 voltam, kedden 79.0 megint, szerdán 79.1 csütörtök 79.0 pénteken pedig 78.5 lettem, nagyon örültem hogy végre megmozdult lefelé, erre ma reggel megint 79.0. Majdnem sírógörcsöt kaptam, mondom ezt nem hiszem el, úgy hogy már éhesen kelek és fekszem, naponta 1000-1200 kcal-t ettem, és kérlek ne mondjátok hogy egyek többet mert hogy ez milyen kevés, eleinte 1400-1600kcal- kezdtem amitől szintén semmit nem fogytam, ha esetleg felugrott 1800-ra még híztam is. Mindezek mellet hiit edzéseket csináltam minden nap reggel ezzel kezdtem, délután pedig 7-8km-t sétáltam. És semmi eredmény. Szó szerintem nem tudok fogyni. Amikor beteg voltam és nem volt étvágyam napokig csak egy szelet vajas kenyeret ettem, akkor lement 75kg-re 1 hét alatt. De akkor iszonyatosan keveset ettem, egészségesen ezt tudnám tartani mert éhen halnék. És ha elkezdek enni úgyis visszajön

168 cm vagyok és 19L



2021. márc. 27. 08:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha méred is magad ilyen gyakran, vezesd és azt nézd, hogy alakul hosszú távon. Legkorábban egy hónap alatt vonj le következtetést.

Vannak, akiknek lassabban megy. Én is ilyen vagyok. Egy hónapban csak egy kilót sikerül leadnom. Ráadásul pár hónap után egy hónapig ugy tűnt, mintha megállt volna a dolog, de nem adtam fel és újra megindult. Kitartónak kell lenni. Adj magadnak legalább fél évet. Ha akkor is azt latod, hogy nincs változás, menj el, nézess pajzsmirigy labort.

2021. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Aki azt irta, hogy ez ideális neked, valamit nem jól kalkulált. Én is 168 cm vagyok, igy tudok viszonyítani. Testalkattól függően,(törékeny, vékony csontútól az izmos, erős testalkatig) de 54 és 63 kiló közé tenném a megfelelő súlyt ehhez a magassághoz
2021. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Centiben nem méred magad? Nem látsz változást magadon? ( akár régebbi képpel összehasonlítva)


Amúgy a mimdennapos edzést hagyd abba, kell a pihenőnap! A séta mehet minden nap, de a másikban tarts szünnapot, heti 3-4 edzés bőven elég.


Esetleg pajzsmirigy hormonjaid nézesd meg, ellenőriztesd a cukrod, inzulinod.

2021. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

5. Akorra baromságokat írtál mint a huzat. Csípem, hogy kise próbálja de sz..rik más TPASZTALATÁRA.


De mindegy nem vitatkozok. Nyílván az ötöske tapasztalatból írja, hogy a TB mekkora ...ar.


Mellesleg amelett is KELL mozogni.

2021. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Próbáld ki a tojás diétát (youtube: Versatile Vicky egg diet), millióknak segített :)
2021. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt felesleges naponta méricskélni ( a testsúly természetesen ingadozik). Havi 1-2 mérésre koncentrálj. Másrészt valamit rosszul csinálsz. Kevés energiát viszel be az biztos, viszont valószínű, hogy a tápanyagok aránya/ minősége nem jó a te anyagcserédhez. Változtass rajta.
2021. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne vitatkozz :).
2021. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!