Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi van a súlyommal?

Mi van a súlyommal?

Figyelt kérdés

Diétázom és tegnap mértem magam és 61.2 volt a súlyom aminek örültem.

Tudom h nem szabad naponta mérni de ma megint megmértem és ma 62 kg mutatott.

De ez hogy lehet? Tegnap nem ettem annyit 0.8 kg ot hízzak.

És mindkét nap töbször is lemértem egymás után h tuti az e súlyom



2021. ápr. 4. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a testünk kb. 67%-a víz? Nyugodj meg, ne panikolhj, az csak víztöbblet.
2021. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most olvastam valahol h ugye ha valaki sósabb kaját eszik akkor az viezt köt meg és ugye mivel húsvét van ezért ettem tegnap sonkát. Talán ez lehet.

Köszi 1es válaszoló!

2021. ápr. 4. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:

"Tudom h nem szabad naponta mérni"

Ha azt is tudod, hogy miért nem szabad (szabadni szabad amúgy, csak nem érdemes), akkor megvan a válasz a kérdésedre.

2021. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó ez igaz
2021. ápr. 4. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem érdemes így naponta nézni. Én pl. naponta nézem a súlyom, és tudom, hogy fölösleges, de nem tudok ellenállni, de nem is veszem annyira a szívemre, ha egyik nap pár dekával több vagyok. De amúgy ha minden nap méred a súlyod, mindig pont ugyanakkor mérd. Szóval pl. minden nap reggeli előtt, miután felkelsz. Szóval ne összevissza, egyszer ekkor, egyszer akkor.
2021. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme naponta méricskélni mert a súly természetesen ingadozik, te meg be fogsz golyózni. Nem, egyik napról a másikra nem híztál. Havi 1 maximum 2 mérésre érdemes alapozni, és időnként mérőszalaggal körméreteket mérni, fotókat csinálni, összehasonlítani. Olyan is van, hogy a súlyod nem változik, mégis karcsúsodsz, pl ha tartod az étrended, fogysz és mellette edzel, fel fogsz szedni izmokat is amik formát adnak.
2021. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj a napi méréssel, nincs ilyen, hogy nem szabad.


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..


itt a 9-es vagyok, ez egy jó módszer

2021. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy minden nap mérni kell a súlyt. Csak átlagot kell számolni hetente.
2021. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A súlyunk sokat változik ez függhet a víztől is (amit már írtak) meg úgy minden egyéb dologtól. Lehet hogy az egyik pillanatban vagy 61.2 de a másikban már 62 utána meg már 61.5. Szerintem ne naponta mérd, hanem hetente vagy akár 3 naponta. És, ha edzel akkor tapasztalhatsz súly növekedést (izom miatt). De nyugi ez nyílván nem azt jelenti, hogy az edzés miatt meghízol.

Sok sikert a diétához!

2021. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. ápr. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!