Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15éves vagyok 153cm és 56kg...

15éves vagyok 153cm és 56kg kb Le szeretnék dobni egy pár kilót mert nem vagyok ki békülve a test súlyommal! Olyan sör hasam vanxdd A lényeg milyen húsféléket stb ételeket ehetek? És miket nem miket semmi felé képen nem? Es napi mennyi idot mozogjak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy, kb hogy nèzel ki, milyen alak a cèlod?
2018. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi szar a szemem. Kerüld a cukros, zsíros kajákat, ne nasizz, igyál vízet ne mást. Ja ès mozogjon valamit, ami tetszik 1 órát egy nap. Ennyi kb
2018. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sovány, fehér húst ehetsz, zöldségeket, salátákat, barna rizst, bulgurt, natúr joghurtot, teljes kiőrlésű kenyeret. Kerüld a cukrot, fehér lisztes dolgokat, pl. rántással készült főzeléket, levest, tésztát, rántott húsokat, sült krumplit és mindent, ami bő olajban sült. Ne igyál üdítőt, inkább csak vizet. Sportolj valamit, amit szeretsz, legalább heti 3x vagy többször is.
2018. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!