Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok tovább 1300...

Miért nem fogyok tovább 1300 kalóriás étrenddel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kezdtem el csinálni egy ilyen diétát ahol napi 1300 kalóriát viszek be. De most a héten megálltam a fogyásban és még feljebb is ment.

100 kg-ról kezdtem most vagyok 95-ön de voltam egy ideig 94-e is. Először az ugrott be hogy lehet, hogy túl kevés amit be viszek és elkezdtem tartalékolni, de akkor meg eddig miért ment a fogyás?

Még utána az is eszembe jutott hogy lehet, hogy így nyáron több vizet tárol el a szervezet, bár nem tudom hogy van-e ilyen.

Vagy esetleg folytassam és előbb utóbb újra beindul a fogyás?

19/F



2021. jún. 23. 09:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Nonszensz a csak állati eredetű ételek fogyasztása. Hallottál már skorbutról?
2021. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Túlzott kalória megvonással a fogyózók nagy része idővel visszaszedi a súlyt, mert lelassul az anyagcsere. Magamon is azt tapasztaltam, hogy többet fogyok, ha nem eszek cukrosakat, gabonaféléket.Amint visszatérek egy alapabb étrendre, mennek vissza a kilók. Kalória ide vagy oda.
2021. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Kevésről indultál, bepánikolt a szervezeted és belassult az anyagcseréd. Ha tovább éhezteted a testedet, kínkeserves lesz az egész. Semmi értelme. Nagy eséllyel előbb fogod feladni, mint hogy sikeresen lefogyj és meg is tartsd a célsúlyt. A másik dolog, hogy az ilyen fogyási módszer egyenes út a jojóeffektusok ördögi köréhez.
2021. jún. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%
ja mert a szervezet ugy mukodik hogy behuzza a feket karba teszi a kezeit hogy en marpedig nem fogyok tobbet...Akkkr miert neznek ki igy az ehezo afrikaiak? Lesz fogyas keves etkezessel, csak nem epp a legegeszsegesebb...
2021. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
a "jojo effektus" meg csak az emberi hulyesseg, mert annyi koplalas utan elkezdenek zabalni mindent ossze vissza es azert lesznek megint koverek, ha fokozatosan szepen lassan ennenek normalis kajakat nem hiznak vissza
2021. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%

@11 igen, kedves, amit az állati eredű ételekkel győztek le... hoppácska. :)


Alap tények.

2021. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
meg jo hogy a kinaiak evszazadokon at rizsen eltek :D
2021. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%

16: Mondj egy állatot, légy szíves, aminek a húsa C-vitaminban gazdag. Merthogy a skorbut a C-vitamin hiánya miatt alakul ki.

Alap tények: C-vitamin főleg zöldségekben, gyümölcsökben fordul elő.

2021. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%
a mai gyumolcsok olyan egeszsegesek mint a konzerv kajak... tele mindenfele tartositoval, genkezelt magokbol, vitamin tartalma is mar alig van, szoval annyira nem kell reklamozni... A husok se jobbak, lattal mar belga marhat? Nem valami termeszetes ahogy kineznek... :D
2021. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19: Persze, lehet fénnyel is táplálkozni, attól még a tény tény marad, hogy a citromban több a vitamin, mint a disznózsírban.
2021. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!