Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok tovább 1300...

Miért nem fogyok tovább 1300 kalóriás étrenddel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kezdtem el csinálni egy ilyen diétát ahol napi 1300 kalóriát viszek be. De most a héten megálltam a fogyásban és még feljebb is ment.

100 kg-ról kezdtem most vagyok 95-ön de voltam egy ideig 94-e is. Először az ugrott be hogy lehet, hogy túl kevés amit be viszek és elkezdtem tartalékolni, de akkor meg eddig miért ment a fogyás?

Még utána az is eszembe jutott hogy lehet, hogy így nyáron több vizet tárol el a szervezet, bár nem tudom hogy van-e ilyen.

Vagy esetleg folytassam és előbb utóbb újra beindul a fogyás?

19/F



2021. jún. 23. 09:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

@18 - az összes. :) De megsúgom, hogy csökött agyad azért (is) csökött ,mert csak húsban gondolgodsz, semmi belsőségre nem gondolsz... :) Meg arra sem, hogy a sok rumot kicserélték húsra stb. ;)


De olyan okos vagy, biztos azt is tudod, hogy a szénhidrátok gátolják az aszkorbin sav felszívódását.


Kutatni kéne, nem pedig az agymosodában (iskola) beléd vert marhaságokat szajkózni. :)

2021. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21: Ok, vegyük mondjuk a csirkemájat, abban a "kutatásom" alapján 10 mg körül van 100g-onként. A paprikában ennek tizenötszöröse körül, a homoktövis bogyójában 80x-500x annyi.

A vége így is az, hogy aki csak állati eredetű táplálékot fogyaszt, annak a szervezetében könnyebben kialakul vitaminhiányos állapot. Részemről befejeztem a témát, nincs kedvem a hülyeséget tovább olvasni.

2021. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!