Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » PCOS+pajzsmirigy alulműködésse...

PCOS+pajzsmirigy alulműködéssel élők, hány kalórián tudtok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok extrém elhízott, a BMI-m normális. Viszont has és comb tájékon elég sok a zsír, mindenképpen szeretném leadni. Egy olyan 10 kg tűnik nekem reálisnak. Futni járok, mellette pedig egy 1400-1500 kalóriás étrendet tartok fél éve. Fél év alatt 1 kg ment le, pedig nagyon lelkiismeretes vagyok. Vigyem ennél is lejjebb a kalóriákat? Egészségesen érkezem, mindent lemérek, sok zöldséget és fehérjét eszem. Szénhidrátból teljes kiőrlésűeket választok.

2021. aug. 18. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Endokrinológus kezel?

Sajnos pm. rendellenességnél a diétával max a stagnálást éred el, hogy ne hízz, de fogyni se fogsz :/ Ne vigyél lejjebb semmit, csinálj mindent ahogy eddig. Viszont az orvosoddal -ha van-, beszélned kellene erről.

2021. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

2500 körül. A kcalt nem korlátozom direkt, ennyi jön össze. Én inkább arra figyelek, hogy jól érezzem magam ( ne érezzem azt, hogy éhezek, kevesebbel azt érzem ezért nem vonom meg annyira), és alapvetően szénhidrátszegény étrenden vagyok mert nekem ez vált be. Ennyi. Régóta csinálom, extrém elhízott voltam és idő kellett, 2,5 év, már csak 8kg feleslegem van amit szeretnék leadni, és most már csak havi 1kg megy le. Amivel én meg vagyok elégedve, nem sietek sehova.:) Végülis szigorúan véve már nem vagyok túlsúlyos sem.

Ja és heti 5x2 órát sportolok, ülőmunka mellett. Pm alulműködés és PCOS mellett +Inzulinrezisztenciám is van.

2021. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe alulműködésem van, 1200-1300 mellett is jó ha stagnálok (nem mindig). Bár nem szörnyű a helyzet, 25-ös a BMI-m. Erősítést tekintve csak fekvőzök, ha épp nem fáj az izomláztól. Néha gyanakszok vízvisszatartásra, de nem vagyok benne biztos
2021. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!