Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék,20-30 kilót....

Fogyni szeretnék,20-30 kilót. IR-em, pco-m van, Merckformint szedek. Már hányok a csirkemelltől és a zöldségektől. Mit egyek?

Figyelt kérdés
Jelezném, hogy nekem ez a Merckformin nem használ, hiába szedem. Az induló súlyomhoz képest max 4 kilót fogytam, majd ebből is visszajött 1,5. Így sose megy le 20-30. Nagyon el vagyok keseredve, rabságban vannak a fiatal éveim, gúnyolódnak rajtam. Mit tegyek?

2016. szept. 19. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Merckformin nem fogyasztószer, ez nem ilyen egyszerű. Nem az az hatása, hogy fogysz, hanem hogy nem ingadozik az inzulinszinted. Nem írtad, mióta tart a kezelés. Nekem kb. 2-3 évbe telt, mire lefogytam kb. 35 kilót. Nem étkeztem egysíkúan, nem számoltam kifejezetten a CH-t.


Én sok tojást, tejterméket eszem a húsok mellé, főzelékeket zabliszttel habarva, leveseket, felvágottakat, magas hústartalmú virslit, kőrözöttet, Wok-os kajákat, sülteket, köretnek bulgurt pl. Kb. mindent meg lehet csinálni diétásabb verzióban. Miért kéne csirkemellet enni csak? Ott a combja is. Ott a karaj, sertéscomb, dagadó, akármi, sütve, pörköltnek, tokánynak.

2016. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak rizsbrokkolicsirek van a vilagon.

Itt van kb. egymillio recept: [link]

Miota csinalod a dietat? Nekem az elsö evben semmit nem valtozott az eredmenyem, aztan gyogyszert csereltünk es utana meg latvanyosan, annyira hogy el is hagyhattam a gyogyszert. Mit sportolsz? A futas rajtam semmit nem segitett, aztan beszorultam a tel miatt a lakasba, igy maradt a sulyzozas, ami szinten eredmenyes volt.

2016. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosi tanács ellenére belevágtam a harcosok étrendjébe, 40kg-ot adtam le, és ma már nem érdekelnek az orvosok.
2016. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pulyka, marha, nyul, liba, halak. Igazabol sertest is ehetsz hebe hoba, foleg a kevesbe zsiros reszeibol.
2016. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 momoka 2002 válasza:

Mindent ehetsz,lenyeg,hogy mit mikor.A fontos,hogy a cukrot es a feherlisztet csereld ki masmilyenre.Olvasd es a bevezetot-sok-sok recept segitsegnek

[link]

2016. szept. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb. egy éve csinálom, de nem látok eredményt.


Milyen gyógyszerre cserélted le, kedves egyik válaszoló?


Mi az a harcosok étrendje?


A futás teljességgel kilőve, ekkora súllyal nem is bírok, és tönkre is teszem magam. Mellesleg jön a tél.

A súlyzóval milyen gyakorlatot érdemes? Ha ezen múlik, veszek, csak történjen valami. Már plasztikai műtéteket nézegetek, zsírleszívást, meg mellfelvarrást, irdatlan pénzek, és most ezért vegyek fel hitelt? Én is tudom, hogy nem kéne, de annyira utálom magam viszontlátni fényképen vagy próbafülkék tükreiben, hogy leírni sem tudom :( Nem beszélve az emberek verbális bántalmazásairól.

2016. szept. 29. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazabol nekem a Merckformin XR segitett, ez egy lassabb felszivodasu gyogyszer. A simat nem szedtem soha. Sokszor az adagolas a rossz, de lehet csak türelmetlen vagy egy kicsit.

Nem tudom mennyire vagy fitt, ha nem tudsz futni, menj le heti 2x egy tempos setara, es heti 2x meg otthoni sulyzozas. En sima 2-3 kg-s sulyokkal csinaltam, keress ea youtubeon vannak fent a Fitness Blendernek jo kis erösitö videoi. Nem baj ha nem megy vegig, csinalod amig meg, pihensz es folytatod. Szepen lassan.

A harcosok etrendjeröl inkabb nem nyilvanitok velemenyt, arrol szol, hogy egesz nap koplalsz es este meg bezabalsz. Neked szigoruan TILOS!!! Neked a lenyeg, hogy folyamatosan egy szinten legyen a vercukor szinted, igy napi 5x kell enned. En 160g-os dietan voltam 40-15-50-15-40 bontasban. Marmint etkezesenkent ennyi ch-t fogyasztottam. Reggel pl. 50g zabpehely, edesitovel es turoval, tizorai egy alma, ebed pl. 50g bulgur egy szelet natur csirkevel es friss salataval, uzsonna pl. natur joghurt malnaval, vacsora ket szelet teljes kiörlesü kenyer pulykasonkaval es sok zöldseggel.

De annyi variacio van, nezd meg a flammeres blogot, tele van recepttel. Az elsö ket hetben nehez, aztan megszokod es ranezesre tudod miben mennyi ch van.De vannak tök jo oldalak, ahova csak beirod miböl mennyit eszel es kiszamolja a ch tartalmat. Amig nem csinalod a dietat es sportolsz es szeded a gyogyszert, nem fogsz fogyni. Tudom hogy szar, es utalod es holnapra kene eredmeny, de mivel nalad sejtszintü anyagcsere problema van, nem er semmit a zsirleszivas es tarsai. A kemeny kitarto küzdelem viszont segiteni fog! Es mondom aldozz ra par tizezer ft-ot ha van lehetöseged, es menj el a Mensmentisbe, ahol kapsz dietetikustol tanacsadast, van fözöiskolajuk meg minden. Ök tenyleg erre specializalodtak. Az IR es a PCOS nem jatek, ha szeretnel csaladot meg normalis eletet ( pl. nem cukorbetegnek lenni), uh kerlek fordulj dietetikushoz, aki tud segiteni neked. Ha nem oda amit irtam, akkor mashova, akikben megbizol.

2016. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van? Kétlem... IR-rel kézenfogva alul szokott működni, ami lehetlenné teszi a fogyást akár koplalás mellett is. Azt is meg kéne nézetni. Én Letroxot is szedek a Merckformin mellé.
2016. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van bizony pajzsmirigy alulműködés is, valami L-Theroxin (vagy hasonló) nevű gyógyszert kellene szednem rá, csak gyakorlatilag mindig elfelejtettem bevenni.


A hosszan író kommentelőnek: köszi, ez azért ad némi lelkesedést.

2016. okt. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!